Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NGJITUR ME SPITAL AMERIKAN II

Rr. "Dibres", jepet me qera | 200 M2 | 1.000 Euro

4+1+3 banjo, 200 M2, plus 100m² verande, punime lluksoze. Kati 7, me ashensor, siste...

Botuar me 22/09/2018
1.000,00 euro

SELITE,

tek blloku i vilave, | 165 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ose shitet 3+1, 165 M2, kati 3, me vend parkimi per 2 makina, oxhak funksional, me ballkone te medha para (shitet 125.000 Euro). Çmimi qerase

Botuar me 23/09/2018
500,00 euro

RRUGA MINE PEZA, PALLATI 250/1, APARTAMENTI 6

Prane Prokurorise se Tiranes, Rajonit nr. 3, shkolles “Hasan Vogli” | 93 M2 | 85.000 Euro

SHITETApartament 3+1, Siperfaqia 93 m2, Rruga Mine Peza, Pallati 250/1, Apartamenti 6, kati i dyte, dhome ndenjie dhe ballkon, ndertim para viteve ‘90, pjeserisht i mobiluar., 93 M2, 8 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, depo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar me 22/09/2018
85.000,00 euro

RRUGA BUDI

prane shkolles "Labinoti", (shkolla "Osman Myderizi) | 143 M2 | 157.300 Euro

Shitet ap. 3+1, 143 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, e gjithe shtepia eshte e rrethuar me ballkon, me depo te madhe. (nje kat nje familje), pallat i ri me kushte bashkohore. Shitet per arsye emigracioni

Botuar me 22/09/2018
1.100,00 euro/m2

RR. PETRO NINI

perballe me njesine bashkiake 1 | 87 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 87 M2, kati 2, bosh, kondicioner, b/fufe

Botuar me 22/09/2018
30.000 leke

NE ZONEN E FRESKUT,

rreth 300m ne linjde te Restorant Freskut, ndermjet rruges qe shkon ne Dajt dhe rruges se Thesarit | 236 M2 | 129.800 Euro

Shitet papafingo banimi, i perfunduar me punime cilesore. Me hipoteke, sip.totale, 236 M2, kati 6, ku 130m jane 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 3 banjo, plus verande 75m², ambient i perbashket 31m² dhe garazh 16m². Panel diellor. Veranda eshte 300 Euro/m² i diskutues dhe apartamenti

Botuar me 22/09/2018
550,00 euro/m2

NGJITUR ME SPITAL AMERIKAN II

Rr. "Dibres", jepet me qera | 200 M2 | 1.000 Euro

4+1+3 banjo, 200 M2, plus 100m² verande, punime lluksoze. Kati 7, me ashensor, sistem termoizolim tek muret dhe dritaret.

Botuar me 22/09/2018
1.000,00 euro

RRUGA FRANG BARDHI

mbi qendren kristal. Pallati i big market | 157 M2 | 133.450 Euro

Shitet apartament 3+1, 157 M2, kati 5, 2 banjo, i mobiluar, e arreduar me arkitekt. Me hipoteke

Botuar me 21/09/2018
850,00 euro/m2

NE BLLOK

NE Bllok | 200 M2 | 1.800 Euro

Super Apartament Ne bllok, jepet me qira Apartament 4+1, 200 m2 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i organizuar ne: Sallonin me nje hapesire te madhe dhe me dalje ne ballkon, 4 dhoma gjumi nder te cilat 2 jane te medhaja matrimoniale dhe 2 per femije, dhe gjithashtu 2 Tualete.Apartamenti ndodhet ne nje zone qe ofron te gjitha nevojshme. Orientimi eshte Jug-lindje., 200 M2, 2 banjo, CMIMI eshte 1800 EURO te Perfshira Taksat dhe nje Parking per makine. Kontakto tani Ardin ne: +355676023888 per nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar me 21/09/2018
1.800,00 euro/muaj

RR. HAMDI GARUNJA

tek Liqeni i thate | 150 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera 3+1dubleks papafingo, ambjent i ri i papabanuar me pare, 40m² verande, 150 M2, 3 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, me oxhak funksional, ndarje e brendshme me dru, e pajisur me kamera sigurie, mundesi parkimi jashte ose brenda ne garazh. Preferohen te huaj ose familjare

Botuar me 21/09/2018
1.000,00 euro

SHETITORJA TAULANTIA, VOLLGA, L.1. PALLATI PERBALLE PISTES SE VENTUS HARBOUR

Vollga, Gelateri CELA | 140 M2 | 300 Euro

Hyrje 3+1, e mobiluar me dy banjo dhe dy ballkone, 140 M2, 4 ambjente, kati 10, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, Nuk preferohen familjet me qen

Botuar me 21/09/2018
300,00 euro/muaj