Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "MINE PEZA",

prane kafe Glow, | 104 M2 | 85.000 Euro

Shitet 3+1, 104 M2, kati 2, 2 banjo, Me hipoteke dhe rivleresim. Sherben edhe per biznes

Botuar më 20/09/2019
85.000,00 euro

RR. "FERIT XHAJKO",

perballe uzines Dinamo | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 75 M2, kati 2, bosh, hyrje e rregulluar. Jepet per afat te gjate kohor. I pershtatshem dhe per zyra.

Botuar më 20/09/2019
30.000 leke

TEK SELVIA

Perballe Servete Maci-t | 110 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 3+1, 110 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, preferohen te huaj

Botuar më 20/09/2019
450,00 euro

LAPRAKE

tek Kupola | 115 M2 | 92.000 Euro

Shitet 3+1, 115 M2, kati 2, totali i kateve 6, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re, me keste ose pagese te plote cash. Jo agjensi imobilare

Botuar më 20/09/2019
92.000,00 euro

RR. “MEDAR SHTYLLA”,

tek Komuna e Parisit, p.101/17, ap.12 | 113 M2 | 105.000 Euro

Shitet 3+1 (3 dhoma, 1 sallon pritje, kuzhine), 113 M2, kati 4, 2 banjo, (nje banjo me dritare), ashensor. Me hipoteke.

Botuar më 20/09/2019
105.000,00 euro

3+1, RESIDENCE "UNICOM", CLOSE TO "XHEKO IMPERIAL" HOTEL

Street Perlat Rexhepi | 150 M2 | 700 Euro

BIG APARTMENT FOR RENT IN BLLOK, used as main office also by Albanian Financial Supervisory Authority, 2nd floor, away from the street, 2 lifts and a doormen, furnished kitchen, preferred to be leased for office purpouse, 150 M2, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/09/2019
700,00 euro/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

GODINA 16 | 183 M2 | 125.000 Euro

Shitet 3+1, 183 M2, 4 ambjente, kati 9, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e re, AP eshte i ri ne te nuk jane perfunduar punimet, planimetria dhe mobilimi jane punuar me interier . ME CERTIFIKATE PRONESIE

Botuar më 20/09/2019
125.000,00 euro

MUNDESI PER TE MOS U HUMBUR! TEK SHOLLA BALETIT, PERBALLE PIANO BAR

Rr. "Mihal Grameno" | 105 M2 | 126.000 Euro

Shitet 3+1, 105 M2, kati 1, 2 banjo, 2 korridore, e ndare ne 2 certifikata pronesie, mundesi pershtatje ne dy hyrje te vecanta

Botuar më 20/09/2019
126.000,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT 2

Brenda rezidences, rreshti i pare i apartamenteve | 100 M2 | 550 Euro

Jepet me qera ap 3+1, dupleks, 100 M2, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 19/09/2019
550,00 euro/muaj

RR. KAVAJES

ish parku Autobusave, kompleksi Orion | 120.5 M2 | 108.450 Euro

Shitet 3+1, 120.5 M2, kati 1, ne pallat 10-katesh, 2 ashensor, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, ambient ngrenie, salle ndenje, kuzhine, ballkon. Bosh. Me hipoteke.

Botuar më 19/09/2019
108.450,00 euro