Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET 3+1+2 TEK KOMUNA PARISIT

Apartament ne shitje 3+1 tek Komuna e Parisit shume prane me Rrugen e Kosovareve | 150 M2 | 179.900 Euro

Apartamenti eshte i organizuar nga ambjenti i ndenjes se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi shume te bollshme, 2 tualete dhe 2 ballkone.Ndodhet ne katin e 6-te me orientim shume te mire edhe pamje te lire.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane. Shitet bosh.Mundesi shume e mire per banim ose per investim, ku mund te behet ndarja ne 2 apartamente 1+1., 150 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/03/2021
179.900,00 euro

KOMUNA PARISIT

tek Lulishtja | 128 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ap 3+1 me mobilim bashkohore, ambjent me drite e hapsire te bollshme, 128 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
400,00 euro/muaj

ISH EKSPOZITA

Prane Rruges Kryesore | 140 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent (4+1) me hapsira te bollshme dhe ndricim natyral gjate gjith diten , per aktivitete te ndryshme biznesi, 140 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, bosh

Botuar më 03/03/2021
500,00 euro/muaj

TREGU ELEKTRIK

Shkolla Baletit | 80 M2 | 70.000 Euro

Shitet ap 3+1 mobiluar totalisht me kushte bashkohore, , me Hipoteke, 80 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
70.000,00 euro

RR."FERIT XHAJKO"

prane Restorant Durresit | 84 M2 | 72.000 Leke

Shitet 3+1, 84 M2, kati 5, bosh, me hipoteke

Botuar më 03/03/2021
72.000 leke

KOMUNA E PARISIT

Kompleksi Dinamo | 140 M2 | 1.000 Euro

Zona e Kompleksit Dinamo po vazhdon te zhvillohet per shkak te pozicionit strategjik. Afersia me parkun e liqenit dhe zonat elitare perreth e ben kete zone shume te preferuar per banim. Ne ju ofrojme mundesine te jetoni shume komod ne kete apartament qe disponojme per qira. Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.partamenti eshte i shtruar totalisht me parket druri., 140 M2, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
1.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Rruga Mujo Ulqinako | 125 M2 | 180.000 Euro

Apartament i areduar ne menyre moderne, me punime shume cilesore, zone shume e mire, midis Rruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit, 125 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
180.000,00 euro

SUPER OKAZION 3+1+2 SHESHI WILLSON

Shitet apartament 3+1+2 sheshi willson | 153 M2 | 180.000 Euro

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 152 m2 dhe ndodhet ne pallat te ri i paisur me ashensor.I organizuar ne sallon ndenje , kuzhine ,tre dhoma gjumi ,dy tualete, ballkon.E mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme., 153 M2, kati 9, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/03/2021
180.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

afer Kristal Center | 164 M2 | 169.000 Euro

Apartament me siperfaqe bruto 164m2, 158m2 neto, kurbature e rregullt, e organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje, 2 koridore, ambient gatimi i vecuar, 2 ballkone,, 164 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
169.000,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE ME PAMJE NGA LIQENI

Penthouse ne shitje ne zonen e Liqenit te thate . | 220 M2 | 260.000 Euro

Tipologjia 3+1 me nje siperfaqe prej 184 m2 siperfaqe e brendeshme si dhe 36m2 Verande : Sallon, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, garderobe, depo si dhe dy tualete, dy ballkone, 220 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me certifikate pronesie.

Botuar më 03/03/2021
260.000,00 euro
)