Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE FILLIM TE RRUGES MARGARITA TUTULANI

dhe rruga Kosovaret, | 108 M2 | 119000 Euro
Përshkrim

Shitet 3+1, me sip. (pa pjeset e perbashketa), 108 M2, kati 2, gjendja: e rikonstruktuar, sallon i madh me vend gatimi me vete, ndertim i 1996 pallat 6-katesh, orjentim nga jugu dhe lindja. Me hipoteke. Angjesisa imobilare RAM, rruga Sulejman Delvina 11, Posta nr.8

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 3+1 e me shume
Ne fillim te rruges Margarita Tutulani, dhe rruga Kosovaret,, 108 M2, 119.000 euro
Gjendja: e rikonstruktuar, kati 2
119.000,00 euro

Botuar më 14/05/2018

Telefon
Email