Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MYSLYM SHYRI,

afer Gjykate dhe Shkolles Pjeter Budi | 150 M2 | 150000 Euro
Përshkrim

Shitet Ap. 3+1 + guzhina ne vehte (mundesi adoptimi ne 4+1) ne pallat te Ri, kati 7 me ashensor (jo i fundit), 2 tualete me vaske, 2 ballkone te mbyllura me vetrate xhami, guzhina ne vehte, koridor qe lidhe gjithe dhomat, depo, orientim jug-perendim, garazhde me qepen per 2 makina sip. 41 m2 poshte pallatit (20.000 Euro), 150 M2, Dream Albania Real Estate

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, 3+1 e me shume
Myslym Shyri,, afer Gjykate dhe Shkolles Pjeter Budi, 150 M2, 150.000 euro i diskutueshem
150.000,00 euro

Botuar më 15/05/2018

Telefon
Email