Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA HAMDI SINA,

Kompleksi Gjelberimi tek Liqeni i Thate | 210 M2 | 900 Euro

Jepet me qera apartament me pamje te mrekullueshme mbi liqen., 210 M2, 5 ambjente, ka...

Botuar më 18/01/2020
900,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek spitali Gjerman | 110 M2 | 120.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, kati 2, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 27/01/2020
120.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

PRANE KISHES KATOLIKE, RRUGA E BOGDANEVE | 110 M2 | 125.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, kati 3, punime cilesore, pozicionim Lindje-Jug- Perendim

Botuar më 27/01/2020
125.000,00 euro

KOMBINAT, RR. 'ZYBER ZENELI",

lagja 6, nr, 50 | 300 M2 | 1.500.000 Leke

Shitet shtepi 2-kateshe, kati I: 71.2m², kati II: 58.7m², me sip. trualli, 300 M2, Me hipoteke trualli dhe ndertimi. Me çertifikate pronesie te dt 17/1/2020. Çmimi

Botuar më 27/01/2020
1.500.000 leke

MATERNITETI I RI

tek Bulevardi | 110 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 110 M2, pjeserisht i mobiluar, jepet per familjare

Botuar më 27/01/2020
25.000 leke

TEK KLINIKA EUROPIANE E SYRIT

100 m ne hyrje te rruges Komuna e Parisit | 144 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, 144 M2, kati 7, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire, jo me pak se 2 vjet

Botuar më 27/01/2020
450,00 euro

RR. "THOMA GOXHA"

pallati Ales | 120 M2 | 1 Leke

Shitet ose kembehet ap 4+1, 120 M2, kati 8, bosh, me hipoteke. mund te kembehet me ap. 2+1+pagesa kesh ne zonen e 21 dhjetorit, ish Parku autobuzave.

Botuar më 27/01/2020
1 leke

YZBERISHT

te KMY, rr. 3 Deshmoret | 119 M2 | 79.000 Euro

Shitet 3+1, 119 M2, kati 6, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me Hipoteke

Botuar më 27/01/2020
79.000,00 euro

TEK FRESKU

RRUGA DALIP TOPI | 180 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 3+1 ne katin e dyte te nje vile, 180 M2, kati 2, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar

Botuar më 27/01/2020
27.000 leke

PRANE STADIUMIT DINAMO

RRUGA EMIN DURAKU | 81 M2 | 80.000 Euro

Shitet 3+1 ne pallat ekzistues, sip. e brendshme e shfrytezueshme, 81 M2, kati 5, pjeserisht i mobiluar, Me dokumentacion te rregullt

Botuar më 27/01/2020
80.000,00 euro

DON BOSKO

perballe Vizion Plus | 83 M2 | 85.000 Euro

Shitet 3+1, kati 5, 83 M2, dokumenta te rregullta, e rinovuar totalisht, e kompletuar, e shtruar me sistem ngrohje, me hiporteke dhe rivleresim.

Botuar më 27/01/2020
85.000,00 euro
)