Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

APARTAMENT NE SHITJE - NGJITUR ME RESTORANT FRESKUN

shitet apartament | 108.9 M2 | 69.000 Euro

I ri 2+1 kati katert me ashensor, bashke me garazhd parkimi. Perbehet nga tre dhoma, ambjent gatimi, dy tualete, ballkon. Nuk preferoj agjenci ndermjetsimi., 108.9 M2, ashensor, vendparkim

Botuar më 28/09/2021
69.000,00 euro

PRANE ME MUZEUN KOMBETAR

APARTAMENT 3+1 LUKSOZ NE PALLAT TE RI RI - TIRANE | 127 M2 | 700 Euro

MBAS RESTORANT PIACA, 127 M2, kati 5, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Shtruar ne Parket + lavastoviglie + punime cilesore.

Botuar më 28/09/2021
700,00 euro/muaj

XHAMIA E TABAKËVE

Xhamia e Tabakëve | 124 M2 | 410 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 te Xhamia e Tabakëve. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensore dhe ka sipërfaqe 124 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është totalisht i mobiluar, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara na kontaktoni., 124 M2, 4 ambjente, kati 1, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/09/2021
410,00 euro/muaj

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE ASTIR RRUGA TEODOR KEKO TIRANE (ID 4131099)

Astir, Rruga Teodor Keko | 110 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament 3+1 (e modifikuar ne sallon 1 dhome), siperfaqe 102 m² (110 m² total) , pallat i ri, me hipoteke, kati 1 i banimit, apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon te madh (ku eshte bere nje dhome e vogel per femijet), 2 dhoma gjumi me dalje ne ballkon secila, 2 tualete, koridor shperndares per te gjithe ambientet, i mobiluar. Shitet i mobiluar 85000 euro., 110 M2, Property ID : 4131099 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
85.000,00 euro

PERBALL DELIORGJIT

Perball Deliorgjit, Ish Parku | 114 M2 | 147.000 Euro

Shesim super apartament tek rruga e Kavajes, perballe Delijorgjit.Apartamenti eshte 114 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri.Eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.Orientimi Jug.E sapoinvestuar ne detaje, e mobiluar ne menyre luksoze., 114 M2

Botuar më 28/09/2021
147.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA MINE PEZA PRANE PROKURORISE TIRANE (ID 4139038)

Rruga Mine Peza, prane Prokurorise, | 108 M2 | 120.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 108 m2, kati i 4, ne pallat ekzistues i rikonstruktuar nga e para teresisht , te gjitha dhomat me parket dhe me kondicioner, 2 tualete me dritare, ballkon i mbyllur me vetrate xhami, orientimi me diell.Shitet i mobiluar 120000 euro., 108 M2, Property ID : 4139038 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
120.000,00 euro

RRUGA E DIBRES, PRANE SHKOLLES SE BASHKUAR

Rruga e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar | 90 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartamenti 3+1, tek Rr. e Dibres prane shkolles se Bashkuar.Apartamenti ka siperfaqe 89.60 m2, ne katin e 5 ne pallat ekzistues.Eshte i organizuar me korridor shperndares, soxhorno e madhe plot me drite me dalje ne ballkon e orientuar nga Jug-Lindja, 3 dhoma gjumi me orientim veri-perendim, tualet i madh me dritare, ballkon., 90 M2

Botuar më 28/09/2021
65.000,00 euro

KOPSHTI BOTANIK

Kopshti Botanik | 180 M2 | 350.000 Euro

Shesim super penthouse ne shitje, tek Kopshti Botanik, prane Xhamise.Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ri, te gjelberuar dhe te mire administruar.Ka siperfaqe te brendshme 180 m2 e cila organizohet ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete si dhe nje verande prej 120 m2.I investuar deri ne detaje me arkitekt.Orientim Jug, lindje, Perendim., 180 M2

Botuar më 28/09/2021
350.000,00 euro

KOPSHTI BOTANIK

Kopshti Botanik | 180 M2 | 350.000 Euro

Shesim super penthouse ne shitje, tek Kopshti Botanik, prane Xhamise.Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ri, te gjelberuar dhe te mire administruar.Ka siperfaqe te brendshme 180 m2 e cila organizohet ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete si dhe nje verande prej 120 m2.I investuar deri ne detaje me arkitekt.Orientim Jug, lindje, Perendim., 180 M2

Botuar më 28/09/2021
350.000,00 euro

RRUGA E DIBRES, PRANE SHKOLLES SE BASHKUAR

Rruga e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar | 90 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartamenti 3+1, tek Rr. e Dibres prane shkolles se Bashkuar.Apartamenti ka siperfaqe 89.60 m2, ne katin e 5 ne pallat ekzistues.Eshte i organizuar me korridor shperndares, soxhorno e madhe plot me drite me dalje ne ballkon e orientuar nga Jug-Lindja, 3 dhoma gjumi me orientim veri-perendim, tualet i madh me dritare, ballkon., 90 M2

Botuar më 28/09/2021
65.000,00 euro
)