Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMUNA E PARISIT

Tirane | 125 M2 | 112.500 Euro

Shitet ap. 3+1,, 125 M2, 6 ambjente, kati 3, 2 banjo, 2 ballkone, gjendja: shume e mire, me kondicioner,me dokumenta te rregullta,me hipoteke,uje/drita 24 ore

Botuar më 17/11/2018
112.500,00 euro

RR."ALI DEMI"

tek Pirro Mani | 85 M2 | 8.500.000 Leke

Shitet 3+1, 85 M2, me hipoteke, pallat ekzistues

Botuar më 17/11/2018
8.500.000 leke

PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI

tek Pazari Ri ne Qender te Tiranes | 91.8 M2 | 135.000 Euro

Shitet komplet kati I i nje pallati 7 katesh, 91.8 M2, me hipoteke, i ndare ne 3 ambiente: dyqan + banjo, dhome +kuzhine+banjo, garsoniere + banjo, secila me dere me vehte. Jane te dhena me qera 560 Euro total. shitet

Botuar më 17/11/2018
135.000,00 euro

RR. “ELBASANIT”,

PRANË PALLATIT TË BRIGADAVE, ne pallat te ri, | 150 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyblex 3+1, 150 M2, 2 banjo, ap. me punime cilesore dhe bashkohore. Me hipoteke.

Botuar më 16/11/2018
120.000,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRI

Kafe Ikona, with unobstructed Tirana’s view | 210 M2 | 700 Euro

Laminate flooring and wooden kitchen cabinets, fridge, washer machine and stove. Three energy efficient A/C for summer and winter time. Solar panel installed on top of the terrace. The apartment has two bedrooms, living room, kitchen, two dens, two bathrooms and a veranda full of flowers., 210 M2, salle ngrenie, i mobiluar, gjendja: shume e mire, 2,80 m high ceiling. Approx 140 m2 area surrounded by a breathtaking, panoramic veranda (70m2) .So, in total 210m2 living area. Available: Immediately

Botuar më 16/11/2018
700,00 euro/muaj

RR. “MYSLYM KETA”,

tek kafja Rremes, | 151 M2 | 7.800.000 Leke

Shitet 3+1, 151 M2, kati 3, 2 banjo, 3 ballkone

Botuar më 16/11/2018
7.800.000 leke

NE RRUGEN MUHAMET GJOLLESHA

Mbrapa Hotel Mondialit | 137 M2 | 140.000 Euro

Shitet apartament Dublex . Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi+ soxhorno+ 2 tualete. Kati 7 dhe 8. Pallat i ri qe perfundon ne Mars te vitit 2019. Punime super cilesore. teknologji shume e larte ndertimi, me sistem kapot. Pozicioni Jug- Perendim. Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha, 137 M2

Botuar më 16/11/2018
140.000,00 euro

PRANE FABRIKES SE BUKES,

ne pallat 7 katesh, , | 260 M2 | 140.000 Euro

Shitet 3+1 papafingo, 260 M2, 2 banjo, + verande 60m². Dokumenta te rregullta.

Botuar më 16/11/2018
140.000,00 euro

ISH EKSPOZITA

Kullat blu | 150 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 150 M2, 9 ambjente, kati 7, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, E mobiluar per zyra me tavoline mbledhje te madhe dhe tavolina pune, kuzhine e kompletuar dhe rrjet i brendshem kompjuterik

Botuar më 16/11/2018
100.000 leke/muaj

RR. “ISUF ELEZI”, ISH STACIONI FUNDIT I TIRANES SE RE,

buze rruges kryesore, ne pallat te ri, | 110 M2 | 88.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, me hipoteke.

Botuar më 16/11/2018
88.000,00 euro