Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi Rezidencial "Fiori Di Bosco' | 150 M2 | 126.000 Euro

Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, Shitet Apartament 3+1, 150 M2, 2 banjo, ndodhet ne kati...

Botuar me 15/10/2018
840,00 euro/m2

OKAZION RRUGA HOXHA TASIM

afer Bar\Kafe Oslo | 147 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Ap 3+1 me mobilim modern, me internet, kondicioner, ballkon, kati 4, 147 M2, EUROPA Real Estate /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar me 16/10/2018
500,00 euro

OKAZION KOMUNES PARISIT

ne fund te rruges, afer Kristalit | 120 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Ap 3+1, i mobiluar, ballkon, ashensor, kondicioner, 2 wc, kati 3, 120 M2, EUROPA Real Estate /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar me 16/10/2018
450,00 euro

OKAZION TEK BLLOKU

Afer Gardes | 150 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Ap 3+1 i mobiluar, 3 ballkone,5 kondicioner, dhome gatimi vec, depo, kati 12, 150 M2, EUROPA Real Estate /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar me 16/10/2018
600,00 euro

OKAZION TEK MOZAIKU TIRANES

Rruga Naim Frasheri | 145 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Ap 3+1 i mobiluar, balkon, 4 kondicioner, ashensor, 2 wc, kati 6, 145 M2, EUROPA Real Estate /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar me 16/10/2018
500,00 euro

RR. “GJON BUZUKU”,

ne zone shume te mire, ne pallat te ri, | 114 M2 | 114.000 Euro

Shitet ap, 114 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, nje banjo me dritare, me ashensor. Dokumenta te rregullta hipotekore.

Botuar me 16/10/2018
1.000,00 euro/m2

QENDER, MBRAPA PIAZZES

SHITET APARTAMENT 3+1 ,126 M,APARTMENTI NDODHET SHUME AFER QENDRES(MBRAPA Piazzes ) | 126 M2 | 150.000 Euro

SHITET APARTAMENT 3+1 ,126 M,APARTMENTI NDODHET SHUME AFER QENDRES(MBRAPA Piazzes ) ne katine 4 te nje pallati te ri,i pajisur me ashensor,ambient i bollshem .i shtruar me parket.Ne cmim perfshihet dhe garazhi poshte pallati kontakt 0695777733 email info@convenience .al, 126 M2, kati 4, 1 banjo, i mobiluar

Botuar me 16/10/2018
150.000,00 euro

PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK

TE PAM | 159 M2 | 159.000 Euro

Apartament 3+1+2banjo+2ballkone, kati 8 (i fundit). Pamje shume e bukur. Mundesi garazhi 15.000 Euro. Me hipoteke, 159 M2, Agjensia “INF 93”, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3,Tirane,

Botuar me 16/10/2018
159.000,00 euro

TE LIQENI I THATE

Rruga Liqeni i thate | 116 M2 | 110.000 Euro

Apartament cilesor 3+1+2banjo+2ballkone, sip. me te perbashketat 133 m2, kati II (pallat 5 katesh). Pamje shume e bukur. Me hipoteke, 116 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 2, Tirane,

Botuar me 16/10/2018
110.000,00 euro

RRUGA "SAMI FRASHERI"

PRANE SHKOLLES “PETRO NINI” | 122 M2 | 140.000 Euro

Apartament 3(2)+1+1+2banjo+ballkon, sip. me te perbashketat 134 m2, kati XI. Pamje e bukur. Me hipoteke, 122 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar me 16/10/2018
140.000,00 euro

PRANE FAKULTETIT JURIDIK

Rruga "Perlat Rexhepi" | 195 M2 | 320.000 Euro

Shiten 2 apartamente cilesore bashkangjitur 1+1+banjo+ballkon, sip. 60 m2 dhe 3+1+1+2banja+2ballkone, sip. 135 m2, kati VII. Pamje e bukur. Cmimi me gjithe nje garazh. Me hipoteke, 195 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar me 16/10/2018
320.000,00 euro