Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TE KODRA E DIELLIT

pallati 4 buze rruge, sa kalon nenkalimin, perball me kopeshtin Botanik, | 141 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 3+1 Soxhorno+ 2 dhoma gjumi + gatim-ngrenie,+2 parking, elektroshtepiake te reja, uje 24/h, orientim Jug-Lindje, punime extra,, 141 M2, 6 ambjente, kati 3, 2 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/07/2018
400,00 euro

TEK INSTITUTI I FISKULTURES

prane Hotel Doro | 145 M2 | 110.000 Euro

Shitet 3+1, 145 M2, kati 8, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pamje nga dielli, eshte e ndare ne 2 apartamente

Botuar më 19/07/2018
110.000,00 euro

RRUGA KOMUNA E PARISIT

Afer ish universitetit te New York | 149 M2 | 126.650 Euro

Shitet 3+1, 149 M2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, soxhorno e madhe, ambjent gatim-ngrenie, 3 ballkone funksionale, punime cilesore, kati IV

Botuar më 19/07/2018
850,00 euro/m2

TEK REZIDENCA

Kodra e Diellit 2 | 130 M2 | 850 Euro

Shes apartament te ri 3+1, orjentim lindje, organizim shume i mire, punime cilesore, cmimi 850 euro m2, kati 4,, 130 M2, 1 banjo

Botuar më 19/07/2018
850,00 euro

PERBALLE PARLAMENTIT

ne rr. “Jeronim De Rada” | 94 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera, ne shtepi private dy kateshe nr.83, apartament 3+1, 94 M2, hyrje me vehte (3 dhoma gjumi, kuzhine, korridor, 2 banja, verande e madhe, oborr te rrethuar me mure, agrume etj Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, I mobiluar plotesisht.

Botuar më 19/07/2018
30.000 leke

MBI RRUGEN "ALI DEMI",

prane ish restorant Pirro Mani, | 112 M2 | 80.000 Euro

Shitet 3+1, 112 M2, kati 5, me hipoteke

Botuar më 19/07/2018
80.000,00 euro

RR. "MYSLYM KETA",

prane bankes Union, ne pallat ekzistues, | 100 M2 | 60.000 Euro

Shitet 3+1, 100 M2, kati 5, ne pallat ekzistues, i mobiluar ose jo, 2 dhoma gjumi, nje sallon, kuzhina me vete, banjo, korridor, ballkon

Botuar më 19/07/2018
60.000,00 euro

KOMPLEKSI DINAMO

Perballe kompleksit | 300 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera apartament duplex, 300 M2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, + garazhd me 2 vende parkimi

Botuar më 19/07/2018
1.000,00 euro

APARTAMENT 4+1 NE LAPRAKE

Prane spitalit ushtarak | 130 M2 | 90.000 Euro

Shes apartament modern 4+1+2banjo+2koridore+2ballkone. E mobiluar. Apartament i shkelqyer. Kati i 6-te, i fundit. Pa ashensor. Me hipoteke,, 130 M2, kati 6, totali i kateve 6, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 19/07/2018
90.000,00 euro

RRUGA ZEF JUBANI

Sheshi Willson | 136 M2 | 450 Euro

Jepet me qira ambient 3+1 per zyra. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri, bosh, me ashensor dhe ndodhet ne zonen e bllokut, prane Sheshit Willson. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 136 m2 e cila organizohet ne 5 dhoma/ambiente te bollshme te cilat jane te pershtashtshme per zyra me aktivtete te ndyshme. Disponon dy tualete dhe dy ballkone., 136 M2, kati 8, totali i kateve 10, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 19/07/2018
450,00 euro