Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NGJITUR ME SPITAL AMERIKAN II

Rr. "Dibres", jepet me qera | 200 M2 | 1.000 Euro

4+1+3 banjo, 200 M2, plus 100m² verande, punime lluksoze. Kati 7, me ashensor, siste...

Botuar me 22/09/2018
1.000,00 euro

NE RRUGEN NAIM FRASHERI

Tek Mozaiku I Tiranes | 117 M2 | 95.000 Euro

Shitet apartament 3 dhoma + soxhorno + 2 tualete. Kati 7. Pallai i ri I vitit 1996 me hipote. Me ashensor. Hyrje e restauruar totalisht dhe e mobiluar me cdo gje te re, 117 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 25/09/2018
95.000,00 euro

PRANE ISH STACIONIT TE TRENIT

Te Trenit tek Bulevardi i Ri | 87 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament 3 dhoma + guzhine + aneks. Kati 4. Pallat ekzistues me 5 kate. Me hipoteke. Apartament i restauruar totalisht dhe i kompletuar me cdo gje, 87 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 25/09/2018
85.000,00 euro

PRANE FAKULTETIT JURIDIK

Rruga "Perlat Rexhepi" | 195 M2 | 320.000 Euro

Shiten 2 apartamente cilesore bashkangjitur 1+1+banjo+ballkon, sip. 60 m2 dhe 3+1+1+2banja+2ballkone, sip. 135 m2, kati VII. Pamje e bukur. Cmimi me gjithe nje garazh. Me hipoteke, 195 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar me 25/09/2018
320.000,00 euro

PRANE PAZARIT TE RI

Ne rrugen Tefta Tashko | 150 M2 | 175.000 Euro

Shitet apartament 3 dhom + soxhorno+ 2 tualete + garderobe. Kati 9. Pallat i ri i sapoperfunduar me hipoteke. Punime shume cilesore, 150 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri”e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 25/09/2018
175.000,00 euro

PRANE RRUGES SE BARRIKADAVE

Perballe me Gjimnazin Sami Frasheri | 167 M2 | 140.000 Euro

Shitet apartament 3 dhoma + soxhorno + 2 tualete + depo. Kati 2. Pallat i ri ne process hipotekimi ( per 1 muaj ). Apartament i kompletuar me cdo gje, 167 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 25/09/2018
140.000,00 euro

RRUGA "SAMI FRASHERI"

PRANE SHKOLLES “PETRO NINI” | 122 M2 | 140.000 Euro

Apartament 3(2)+1+1+2banjo+ballkon, sip. me te perbashketat 134 m2, kati XI. Pamje e bukur. Me hipoteke, 122 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar me 25/09/2018
140.000,00 euro

TE LIQENI I THATE

Rruga Liqeni i thate | 116 M2 | 110.000 Euro

Apartament cilesor 3+1+2banjo+2ballkone, sip. me te perbashketat 133 m2, kati II (pallat 5 katesh). Pamje shume e bukur. Me hipoteke, 116 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 2, Tirane,

Botuar me 25/09/2018
110.000,00 euro

PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK

TE PAM | 159 M2 | 159.000 Euro

Apartament 3+1+2banjo+2ballkone, kati 8 (i fundit). Pamje shume e bukur. Mundesi garazhi 15.000 Euro. Me hipoteke, 159 M2, Agjensia “INF 93”, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3,Tirane,

Botuar me 25/09/2018
159.000,00 euro

RR."IDRIZ DOLLAKU"

tek Ali Demi | 112.5 M2 | 95.625 Euro

Shitet 3+1, 112.5 M2, 2 banjo, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, me hipoteke. Garazhdi shitet 10.000 Euro i diskutueshem

Botuar me 25/09/2018
850,00 euro/m2

RR. "FREDERIK SHIROKA",

kulla e II, | 110 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 3+1, 110 M2, kati 8, 2 banjo, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar me 25/09/2018
350,00 euro