Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR."KAVAJES", KOMPLEKSI I PALLATEVE TE DELIJORGJIT

Blloku Lana Park, | 200 M2 | 250.000 Euro

Shitet ap. 4+1, 200 M2, kati 9, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sal...

Botuar më 17/03/2019
250.000,00 euro

OKAZION!!! NE BLLOK

tek pallati Tecnoproject, mes DHL dhe Rossman Lala | 116 M2 | 250.000 Euro

Shitet 3+1, living room, 2 koridore, 2 tualete, njeri prej tyre me parabanjo per lavanteri, oborr te gjelberuar, 116 M2, kati 1, totali i kateve 6, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, siguri maksimale, uje dhe roje 24 ore, e rrethuar me dyer me telekomande. Ideal nga vendndodhja, hapesira dhe siguria per apartament me qera ditore

Botuar më 21/03/2019
250.000,00 euro

PRANE SHESHIT "AVNI RUSTEMI",

tek Pazari Ri ne Qender te Tiranes | 91.8 M2 | 120.000 Euro

Shitet komplet kati I i nje pallati 7 katesh, 91.8 M2, me hipoteke, i ndare ne 3 ambiente: dyqan + banjo, dhome +kuzhine+banjo, garsoniere + banjo, secila me dere me vehte. Aktualisht me qera 70.000 leke total. Çmimi shitjes

Botuar më 21/03/2019
120.000,00 euro

OKAZION NE BLLOK!!!

Ne qender | 550 M2 | 3.500 Euro

Jepet me qera apartament 4+1, 550 M2, i mobiluar luks, 4 dhoma gjumi, 4 tualete, e gjithe shtepia me verande, e shtruar me parket, me pishine jashte, sistem ngrohje ftohje

Botuar më 21/03/2019
3.500,00 euro

MBRAPA HOTEL TIRANA INTERNATIONAL

tek ish Kinema 17-Nentori | 167 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera Duplex, 167 M2, kati i II-te eshte 55m² dhe kati i III-te eshte 112m², i pandare. I perdorshem edhe per zyra

Botuar më 20/03/2019
1.200,00 euro/muaj

TIRANE E RE

Stadiumi Dinamo | 128 M2 | 600 Euro

Jepet me qira apartament 3+1 te Stadiumi Dinamo. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, me orientim jug-lindje dhe buze rruge. Per me teper informacion, telefononi ne 0672070014., 128 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 11, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/03/2019
600,00 euro/muaj

TEK FRESKU

perballe supermarketit Spar | 120 M2 | 70.000 Euro

Shitet 3+1, 120 M2, kati 5, i fundit, me dokumenta te rregullta

Botuar më 20/03/2019
70.000,00 euro

RR. "KOMUNA E PARISIT",

tek Lulishtja, | 156 M2 | 800 Euro

Jepet me qera 3+1, 156 M2, kati 5, ashensor, hyrje totalisht e mobiluar dhe rregulluar, arredim bashkohor. Çmimi

Botuar më 20/03/2019
800,00 euro

RR. KOMUNA E PARISIT

tek Lulishtja | 156 M2 | 202.800 Euro

Shitet 3+1, 156 M2, kati 5, ashensor, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 20/03/2019
202.800,00 euro

RR. "NJAZI MEKA",

Allias, lagja 10 | 70 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 70 M2, kati III, bosh, me k/bufe.

Botuar më 20/03/2019
17.000 leke

HAMNDI BARDHOSHI

Kombinat. | 400 M2 | 65.000 Euro

Shitet 3+1, 400 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, tarrace, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 20/03/2019
65.000,00 euro