Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!RR. “ALI DEMI”

Rr. "Dhimiter Kamarda" | 161 M2 | 100.000 Euro

Shitet 5+1, 161 M2, kati 2, e mobiluar ose bosh,me hipoteke, pallat ekzistues, I rest...

Botuar më 17/05/2019
100.000,00 euro

OKAZION-UNAZA E RE

Tek Njesia Administrative | 113 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 113 M2, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 15/05/2019
65.000,00 euro

PORCELAN

Apartamenti ndodhet në zonën e Porcelanit në afërsi te "Xhamia Xhura" | 110 M2 | 90.000 Euro

Apartamenti është I pozicionuar në katin e 5 banim me sipërfaqe totale 110m2 . Apartamenti ka orientim jug-lindje-perëndim dhe është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor . Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 3 dhoma gjumi •2 tualete • 2 ballkone Detaje të tjera •I mobiluar •I investuar • Ndërtim cilësor • Kubaturë e rregullt • Ndriçim natyral • Me ashensor, 110 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/05/2019
90.000,00 euro

RR. KAVAJES

ish parku Autobusave, kompleksi Orion | 120.5 M2 | 120.000 Euro

Shitet 3+1, 120.5 M2, kati 3, ne pallat 10-katesh, 2 ashensor, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, ambient ngrenie, salle ndenje, kuzhine, ballkon. Bosh. (jo agjensi). Me hipoteke.

Botuar më 23/05/2019
120.000,00 euro

DURRES

rr. Petrit Llaftiu, rrugica Amfora | 140 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet 3+1, 140 M2, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht

Botuar më 23/05/2019
6.500.000 leke

SUPER OFERTE! SHITET 3+1, 140M² ME CMIM 1.150 E/M² DHE AMBIENT TREGTAR 170M² ME CMIM 1500 E/M²

PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI, | 170 M2 | 195.500 Euro

1. * AP. 3 DHOMA + SALLON I MADH, bosh, sip. 140m², 2 banjo, ballkon i madh, kati I mbi dyqane. Çmimi 1.150 Euro/m². * Ambient me çertifikate pronesie, sip, 170 M2, 1 banjo, 1 banjo, kati perdhe, i ndare ne dyqan dhe zyra. Me hipoteke. 1.500 Euro/m². (SHITEN DHE BASHKE ME CMIM OKAZION!)

Botuar më 23/05/2019
195.500,00 euro

RR. KOMUNA E PARISIT

tek Lulishtja | 156 M2 | 202.800 Euro

Shitet 3+1, 156 M2, kati 5, ashensor, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 23/05/2019
202.800,00 euro

RRUGA 4 DESHMORET

AFER GJIMNAZIT PARTIZANI | 130 M2 | 87.100 Euro

Shitet 3+1, 130 M2, kati 7, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke te rregullt. Mund te ndahet edhe ne dy hyrje. Pa ashensore

Botuar më 22/05/2019
87.100,00 euro

RRUGA E DIBRES SELVIA

Selvia | 150 M2 | 45.000 Leke

Ne Tirane ne Rrugen e Dibres prane Selvise jepet me QERA apartament 3+1 e organizuar si dupleks ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Ap eshte totalisht i mobiluar dhe perbehet nga 3 dhoma gjumi, 2 ambjente ndenje, kuzhine gatimi me vete, dhe 2 tualete me dritare. Pozicioni shume i mire.Cmimi 45.000 leke.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 150 M2, 6 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 22/05/2019
45.000 leke/muaj

ISH BLLOKU

tek Garda | 107 M2 | 165.850 Euro

Shitet 3+1, 107 M2, kati 5, bosh, me hipoteke

Botuar më 22/05/2019
165.850,00 euro

OKAZION, YZBERISHT SHITEN 2+1 DHE 2+1 BASHKE

YZBERISHT | 160 M2 | 99.000 Euro

Ne Yzberisht shiten 2 apartamente bashke 2+1 dhe 1+1 total 160m2 i mobiluar . Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor . Organizohet ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine , 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone . Disponon dokumentacion te plote hipotekor.kONTAKTO 0696484888, 160 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/05/2019
99.000,00 euro

SHITET APARTAMENT TEK LIQENI 3+1+2 I MOBILUAR LUKS.

Liqeni i Tiranes | 160 M2 | 160.000 Euro

Shitet Apartament tek Liqeni 3+1+2 i mobiluar.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme .Disponon dokumentacion te plote hipotekor.Kontakto 0696484888, 160 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/05/2019
160.000,00 euro