Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHTEPI ME QERA TIRANE - KONGRESI I MANASTIRIT

Kongresi i Manastirit | 120 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 4+1 te Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 120 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, katër dhoma gjumi dhe dy tualete. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 120 M2, 5 ambjente, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 05/12/2021
600,00 euro/muaj

APARTAMENTE 3+1 ME QERA MYSLYM SHYRI PRANE DREJTORISE SE POLICISE NE TIRANE (ID 4231141).

Myslym Shyri, prane Drejtorise se Policise, | 130 M2 | 800 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 130 m², kati i 5 me ashensore, nje hyrje per cdo kat, njera nga dhomat mobilohet sipas kerkesave te klientit, 2 tualete, kondicioner, 2 ballkone, orientim nga Lindja.Jepet me qera 800 euro ne muaj, 130 M2, Property ID : 423114 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
800,00 euro

SHTEPI ME QERA - STACIONI I TRENIT

Stacioni i Trenit | 140 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 te Stacioni i Trenit. Apartamenti ndodhet në katin e 12-të të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 140 m2. Apartamenti është i pamobiluar, përbëhet nga korridori shpërndarës, tre dhoma, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamenti është i përshtatshëm dhe për zyra. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 140 M2, 4 ambjente, kati 12, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 05/12/2021
500,00 euro/muaj

APARTAMENTE 3+1 ME QERA NE ZONEN E LIQENIT TE THATE PRANE HOTEL UNIK NE TIRANE (ID 4231162)

Liqeni i Thate, afer Hotel Unik | 220 M2 | 800 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, me k\bufe , i gjithe shtepia me parket, siperfaqe 220 m², kati 5 me ashensor, 2 tualete, ballkon i madh, orientim me diell, 1 post parkim. Jepet me qera 800 Euro bashke me garazh., 220 M2, Property ID : 4231162 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
800,00 euro

SHTEPI PRIVATE 3+1 NE SHITJE NE LAPRAKE PRANE POLICISE KUFITARE (ID 4141010).

Ne Laprake prane Policise Kufitare, | 161 M2 | 180.000 Euro

Shitet shtepi private 3+1, me hipoteke, siperfaqja 161 m², kat i 1 me oborr 100 m² i rrethuar me peme, pjeserisht e mobiluar, 3 dhoma gjumi, 2 korridore, tualet me dritare, kondicioner, ballkon i mbyllur qe mund te perdoret si depo, verande, 1 dhome me vete 31.9 m² qe mund te perdoret si garazh ose magazine, 2 depozita uji, pus, orientim V-L dhe J-P. Cmimi 180000 euro i diskutueshem., 161 M2, Property ID : 4141010 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
180.000,00 euro

APARTAMENTE 3+1 NE SHITJE TE RRUGA KOSOVAREVE PRANE BIG MARKETIT NE TIRANE (ID 4131097)

Komuna e Parisit, te Rruga Kosovareve | 135 M2 | 147.000 Euro

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 135 m² (120 m² me Hipoteke), kati 10 me ashensor (jo i fundit), i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne , 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, e gjitha shtepia me parket, sistem ngrohje-ftohje ciller, orientmi Veri-Perendim., 135 M2, Property ID : 4131097 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
147.000,00 euro

APARTAMENTE 3+1 ME QERA NE RRUGEN DONIKA KASTRIOTI PRANE AMBASADES SE KOSOVES NE TIRANE (ID 42211048)

Rr. Donika Kastrioti, afer Ambasades se Kosoves, | 163 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne,siperfaqe 163 m², kati 5 me ashensor, sistem fan coil, 2 tualete, ballkon, pallati ruhet nga sistemi i kamerave, orientim me diell.Jepet me qera 1000 Euro, 163 M2, Property ID : 42211048 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
1.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT PRANE MARKET SPAR

. | 220 M2 | 1.000 Euro

Komuna e Parisit prane market Spar, Jepet me Qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, mobilim modern, me ashensor, siperfaqe 220 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkon, eshte e shtruar me parket ne soxhorno, kondicioner per cdo dhome. Cmimi 1,000 €., 220 M2

Botuar më 05/12/2021
1.000,00 euro/muaj

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE ASTIR RRUGA TEODOR KEKO TIRANE (ID 4131099)

Astir, Rruga Teodor Keko | 110 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartament 3+1 (e modifikuar ne sallon 1 dhome), siperfaqe 102 m² (110 m² total) , pallat i ri, me hipoteke, kati 1 i banimit, apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon te madh (ku eshte bere nje dhome e vogel per femijet), 2 dhoma gjumi me dalje ne ballkon secila, 2 tualete, koridor shperndares per te gjithe ambientet, i mobiluar. Shitet i mobiluar 85000 euro., 110 M2, Property ID : 4131099 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
85.000,00 euro

APARTAMENT 3+1 ME QERA NE RRUGEN ASIM VOKSHI PRANE GJYKATES SE KRIMEVE TE RENDA NE TIRANE (ID 4231230)

Rr. Asim Vokshi, afer Gjykates se Krimeve te Renda, | 120 M2 | 700 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne, siperfaqe 120 m², kati 8 me ashensor, kondicioner, 2 tualete (me dritare), e gjithe shtepia me parket, ballkon, orientim me diell. Jepet me qera 700 Euro, 120 M2, Property ID : 4231230 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/12/2021
700,00 euro
)