Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ISH EKSPOZITA

Kullat blu | 150 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 150 M2, 9 ambjente, kati 7, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, E mobiluar per zyra me tavoline mbledhje te madhe dhe tavolina pune, kuzhine e kompletuar dhe rrjet i brendshem kompjuterik

Botuar më 16/11/2018
100.000 leke/muaj

RR. “ISUF ELEZI”, ISH STACIONI FUNDIT I TIRANES SE RE,

buze rruges kryesore, ne pallat te ri, | 110 M2 | 88.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, me hipoteke.

Botuar më 16/11/2018
88.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

mbrapa kinema Dajti | 112 M2 | 123.200 Euro

Shitet 3+1, 112 M2, kati 2, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, me dokumenta te rregullta, certifikate pronesie

Botuar më 16/11/2018
123.200,00 euro

ALI DEMI

Shkolla Kushtrimi i Lirise | 80 M2 | 72.000 Euro

Shitet 3+1, 80 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 16/11/2018
72.000,00 euro

PRANE GJYKATES,

ne rruge, | 85 M2 | 300.000 Euro

Shitet ose jepet me qera ambient, 85 M2, me hipoteke

Botuar më 16/11/2018
300.000,00 euro

PERBALLE FAKULTETIT JURIDIK,

tek Garda | 126 M2 | 114.000 Euro

Shitet 3+1, 126 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, pa ashensor. Me hipoteke, mund te kembehet me apartament ne kete zone. mundesi ndarje ne 2 ap 1+1

Botuar më 16/11/2018
114.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Pallati Dejani | 135 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera apartament 3+1, 135 M2, kati 3, 2 banjo, i mobiluar, jepet ose bosh.

Botuar më 16/11/2018
50.000 leke/muaj

RR. GRIGOR HEBA

prane stadiumit Dinamo | 110 M2 | 128.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, kati 2, 1 ballkon, gjendja: e rikonstruktuar, pallat ekzistues

Botuar më 16/11/2018
128.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

Ambasada Amerikane | 140 M2 | 900 Euro

Apartament 3+1 me qira, 140 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, parkim, Agjensia 'INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 16/11/2018
900,00 euro/muaj

BLV BAJRAM CURRI

ne ish bllok | 130 M2 | 208.000 Euro

Shitet 3+1, 130 M2, kati 4, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, drejtim Jug-Lindje, pershtatet edhe per zyra, pallat i ri, me hipoteke

Botuar më 16/11/2018
208.000,00 euro