Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “SAMI FRASHRI”

pallati ngjitur me gjimnazin Petro Nini Luarasi, mbi Piceri Amantia, ne qender te Tiranes | 132 M2 | 900 Euro

Shiten dy apartamente+papafingo, me sip. 89m² bosh dhe, 132 M2, I kompletuar, kati V...

Botuar më 24/06/2018
900,00 euro

RR. “SAMI FRASHRI”

pallati ngjitur me gjimnazin Petro Nini Luarasi, mbi Piceri Amantia, ne qender te Tiranes | 132 M2 | 900 Euro

Shiten dy apartamente+papafingo, me sip. 89m² bosh dhe, 132 M2, I kompletuar, kati V, me shkalle te brendshme, me hipoteke te regullt. Ideale per dy familje. Shitet me cmim okazion

Botuar më 24/06/2018
900,00 euro

KOMPLEKSI DINAMO

Perballe kompleksit dinamo | 300 M2 | 350.000 Euro

Apt duplex,3 dhoma,3 banjo,2 vende parkimi, 300 M2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/06/2018
350.000,00 euro

RR."KADRI KERCIKU"

ne qytet studenti | 134 M2 | 93.800 Euro

Shitet 3+1, 134 M2, kati 3, ne proces legalizmi

Botuar më 23/06/2018
700,00 euro/m2

RRUGA VACE ZELA

ISH PARKU I AUTOBUZAVE, PALLAT | 90 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 90 M2, kati 1, vendparkim, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 23/06/2018
35.000 leke

RR. JORDAN MISJA 141/1

Pallati i Credins Bank perballe me Gjykaten e Krimeve të Rënda | 230 M2 | 129.000 Euro

Hyrje shume e larte per 2 kate/apartamente te vecante banimi ose si zyra biznesi, 230 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, bodrum, depo, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Ka dhe nje bodrum 12 m2. Catia eshte e re me izolim dhe nga jashte suvatim i ri.

Botuar më 23/06/2018
129.000,00 euro

RR. "DON BOSKO",

perballe shkolles "Don Bosko", | 130 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 3+1, 130 M2, kati 4, 2 banjo, i mobiluar, me verande 70m²,

Botuar më 22/06/2018
400,00 euro

TIRANE

Apartament 3+1, Kodra E Diellit | 290 M2 | 1.200 Euro

Apartamenti ndodhet tek “Kodra e Diellit”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 6 banim me sipërfaqe totale prej 290 m2. Apartamenti ka orientim lindje-jugperëndim, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor Apartamenti disponon • Sallon ndenje •Ambjent gatimi •3 Dhoma gjumi • 2 Tualete, një, 290 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/06/2018
1.200,00 euro

TIRANE

Apartament 3+1, Shkolla E Bashkuar | 92 M2 | 75.000 Euro

Apartament 3+1, Shkolla e Bashkuar Apartamenti ndodhet tek Shkolla e Bashkuar Apartamenti është I pozicionuar në katin e 5 banim me sipërfaqe totale prej 92 m2. Apartamenti ka orientim juglindje-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Sallon ndenje •Ambjent, 92 M2, 4 ambjente, kati 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/06/2018
75.000,00 euro

TIRANE

Apartament 3+1, Fusha Aviacionit | 99.84 M2 | 86.856 Euro

Apartamenti ndodhet tek Fusha Aviacionit Apartamenti është I pozicionuar në katin e 6 banim, me sipërfaqe totale 99.84 m2. Apartamenti ka orientim veri-lindje, është në process hipotekimi2 Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 3 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkon Detaje të tjera •, 99.84 M2, 4 ambjente, kati 6, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/06/2018
86.856,00 euro

TIRANE

Apartament 3+1, Kodra E Diellit | 290 M2 | 300.000 Euro

Apartamenti ndodhet tek “Kodra e Diellit”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 6 banim me sipërfaqe totale prej 290 m2. Apartamenti ka orientim lindje-jug-perëndim, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor Apartamenti disponon • Sallon ndenje •Ambjent gatimi • 3 Dhoma gjumi •2 Tualete, nj, 290 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/06/2018
300.000,00 euro