Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMEZ

prane shkolles "100 vjetori" | 178 M2 | 60000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 3+1 e me shume
Kamez, prane shkolles "100 vjetori", 178 M2, 60.000 euro i diskutueshem
I mobiluar, gjendja: shume e mire
Përshkrim

Jepet me qera 3+1, 178 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me dokumenta te rregullt pronesie dhe me hipoteke, uje dhe drita 24 ore

60.000,00 euro

Botuar më 12/06/2019

Telefon