Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Garunja | 130 M2 | 50.000 Leke

Liqeni Thate, Rruga Hamdi Garunja, jepet me qera Apartament 3+1, siperfaqe 130 m2, kati 1 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, vendparkim. Orientimi me Diell.Jepet me qera 50 000 Leke, 130 M2, 2 banjo

Botuar më 08/04/2020
50.000 leke

LIQENI I THATE

Rruga “Hamdi Garunja” | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartament 3+1 te Liqeni i thate, ka organizim shume te mire te ambienteve, apartamenti ndodhet ne pallat te ti, me ashensor, ka mobilim bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake te reja,, 120 M2, 6 ambjente, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 08/04/2020
400,00 euro/muaj

ASTIR

Prane “2 rrotontove” | 115 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qira apartament 3+1 ne Astir prane 2 rrotontove, ka organizim perfekt te ambiente, ndodhet ne pallat te ri, i investuar me parket, eshte i paisur vetem me elektro-shtepiake , 4 kondicioner, post parkimi i perfshir ne cmim, 115 M2, 6 ambjente, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 08/04/2020
35.000 leke/muaj

KOMUNA PARISIT

Prane “Klinika Europiane e Syrit” | 135 M2 | 450 Euro

Jepet me qira apartament 3+1 prane Klinikes Europiane te syrit, ndodhet ne pallat te ri me ashensor, te gjitha mobiljet jane te reja, dhe te pa perdorura, ambienti i gatimit eshte i ndare vecmas nga salloni si dhe 3 dhoma gjumi ku njera eshte me tualet . Ka gjithashtu tualetin kryesor dhe 2 ballkone, 135 M2, 7 ambjente, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 08/04/2020
450,00 euro/muaj

DREJTORIA E POLICISE

MYSLYM SHYRI | 189 M2 | 281.000 Euro

Tek Drejtoria e Policise, ne nje pallat shume cilesor, me administrim shume te mire, shitet nje apartament i bollshem.Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri shume te cilesor me dy ashensore, me dy kate nendhe parkim.Apartamenti ndodhet ne katin e tete. Orjentimi eshte nga Linjda dhe Veriu.Perbehet nga salloni, kuzhina me vete, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone, 189 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/04/2020
281.000,00 euro

ISH FUSHA AVIACIONIT

Shkolla Dhora Leka | 150 M2 | 45.000 Leke

Tiranë jepet me Qira 3+1+Ballkon+2Tualete Ish Fusha Aviacionit. Pranë Shkolla Dhora leka Apartament bosh vetëm me kontrabufe, kati 10 jo i fundit, sipërfaqe 155m2, Orientim Jug-Lindje, pamje e lirë. Kompleks i ri pallatesh tepër cilësor me ashensor. Cmimi 45.000Lek/Muaji. Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 137, 150 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/04/2020
45.000 leke/muaj

RR. E DIBRES

prane Shkolles se Bashkuar | 65 M2 | 62.000 Euro

Shitet apartament 3+1+BllkApartamenti ndodhet në katin e 3-të të fundit pallat ekzistuesSallonKuzhinë me vete 2 dhoma gjumiTualetKoridorballkon Punime extra, parket, punime gipsi I rikonstruktuar totalisht, Hidraulike-elektrikeMe hipotekë, 65 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e rikonstruktuar, Agjensia Rejis. Adresa: Kryqezimi i 21 Dhjetorit prane Mullirit te Vjeter

Botuar më 07/04/2020
62.000,00 euro

RRUGA A.VOKSHI

PRANE KRYQEZIMIN TE STACIONI TRENIT | 97 M2 | 80.000 Euro

Okazion me shitje apartament 3+1 i rikonstruktuar, 97 M2, kati 4, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/04/2020
80.000,00 euro

RRUGA OSO KUKA

afer ambasades turke | 170 M2 | 350 Euro

Rruga Oso Kuka, pran Ambasades Turke dhe rezidences Amerikane, jepet me qera Apartament 3+1, siperfaqe 170 m2, kati 3 i nje vile. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, korridor dhe 3 ballkone,  i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjithe me parket, sistem chiller. Orientimi V/J/L/P.Jepet me qera 350 Euro, 170 M2, 3 banjo

Botuar më 07/04/2020
350,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

100 metra perballe Xhamise se Tabakeve, pallat ekzistues me tulla | 91 M2 | 85.000 Euro

Shitet 3+1, 91 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, Me hipoteke dhe e rivleresuar. Shume e sigurte edhe nga termeti. Ka nevoje per nderrim te dyerve te brendeshme dhe lyerje. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 07/04/2020
85.000,00 euro
)