Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NDERMJET SELVIS DHE MEDRESES

Rruge e dibres perball big marketit | 150 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera apartament dupleks me siperfaqe shume te bollshme, 150 M2, kati 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Mobilim bashkohor

Botuar më 21/11/2018
45.000 leke/muaj

21 DHJETORI

Perball kompleksit pallateve te Mihail Delijorgji, | 120 M2 | 96.000 Euro

Shitet 3+1, 120 M2, 7 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, vendparkim, bosh, gjendja: e re, me hipoteke, ka k/bufe, pa ashensor

Botuar më 20/11/2018
96.000,00 euro

BULEVARDI ZHAN'DARK

perballe shkolles Ismail Qemali | 148 M2 | 192.400 Euro

Shitet 3+1, 148 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, njera me dritare, parket, tenda, grila. Mundesi per qera, 1500 Euro m2 i diskutueshem

Botuar më 20/11/2018
192.400,00 euro

BLLOK

Rruga Ismail Qemali, prane BKT | 135 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, totalisht e mobiluar bashkohore, me ashensore, 2 tualete, 2 ballkone, 4 kondicioner, 135 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 20/11/2018
600,00 euro

PRANE GARDES SE REPUBLIKES

rruga Lidhja e Prizerenit | 150 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 3+1, i mobiluar ne menyre bashkohore, pallat i ri, kati 11 i fundit, me ashensor, koridor qe lidhe dhomat, kuzhina me vehte, e gjith shtepia e shtruar me parket, 2 kondicioner, 2 tualete me aspirim, 2 ballkone te hapur, 150 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 20/11/2018
600,00 euro

KOMUNA PARISIT

afer rreth rrotullimit te ri | 150 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Ap. 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, me ashensor, kati 7, 2 tualet, 2 ballkon, kondicioner orientimi me diell, 150 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 20/11/2018
500,00 euro

RRUGA BARRIKADAVE

tek ish 17 Nentori, market Conad | 140 M2 | 650 Euro

Jepet me qera apartament 3+1, kati 7 me ashensor, bosh me k/bufe. Apartamenti perbehet nga nje korridor qe lidh gjithe dhomat, soxhorno, tre dhoma gjumi, dy tualete, depo, lavanteri, ballkon, kondicioner, garazh, orientim me diell, 140 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 20/11/2018
650,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA

Rruga Dritan Hoxha | 110 M2 | 83.500 Euro

Shitet apartament 3+1 tek rruga Dritan Hoxha me siperfaqe 110m2 ,I cilI ofron nje organizim te rregullt dhe te bollshem. Me 3 dhoma gjumi,sallon,kuzhine,1 tualet me pajisje bashkekohore dhe1 ballkon spacioz.Ka rifnitura shume te mira,me parket.Cilesia e ndertimit te pallatit eshte shume i mire,ndertim pas 2005.Pallat i mire adminstruar me 2 ashensore.Rruga lidhet me Zogun e Zi dhe dalje ne Unaze, 110 M2, 4 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ka dokumenta te rregullta pronesie.

Botuar më 20/11/2018
83.500,00 euro

NE RRUGEN TEFTA TASHKO

Prane Pazarit te Ri | 150 M2 | 175.000 Euro

Shitet apartament 3 dhoma + soxhorno + 2 tualete + garderope. Sip 150 m2. Kati 9. Pallat i ri i sapoperfunduar me hipoteke. Punime shume cilesore. Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri” e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”, 150 M2

Botuar më 20/11/2018
175.000,00 euro

SUPER OKAZION TEK KODRA E DIELLIT

Apartament 3+1 tek Kodra e Diellit | 119 M2 | 95.200 Euro

Apartamenti ndodhet tek rezidenca “Kodra e Diellit”, Apartamenti është I pozicionuar në katin e 3 banim të një pallati të ri me sipërfaqe 119 m2.Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor..Apartamenti disponon:-Ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 Dhoma gjumi, 2 Tualete,BallkonDetaje të tjera:, Pallat I ri, Për ta vizituar na kontaktoni!, 119 M2, 4 ambjente, kati 3, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/11/2018
95.200,00 euro