Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DURRES, LAGJIA 17, RR. "ABDYL YPI"

tek ish-URT, | 135 M2 | 67500 Euro
Përshkrim

Shitet pallat ne ndertim, i ndare ne ap. 1+1, 2+1 dhe 3+1, me sip. nga 60m² deri 135m², 135 M2, 1 banjo, punime cilesore, mundesi zgjedhje kati, mundsi pagese me keste, me dokumenta te rregullta

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, 3+1 e me shume
Durres, lagjia 17, rr. "Abdyl Ypi", tek ish-URT,, 135 M2, 67.500 euro
1 banjo
500,00 euro/m2

Botuar më 18/06/2018

Telefon