Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E ELBASANIT

Rruga Pjeter Budi | 145 M2 | 500 Euro

3+1, kati i 2 i nje vile, korridor shperndares, hyrje me vete, 145 M2, kati 2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, kubature e rregullt, dopio xham, kondicionim, vende parkimi

Botuar më 21/09/2019
500,00 euro/muaj

21 DHJETORI RRUGA E KAVAJES.

Supermarket Joena, ngjitur me Rolex Bar. | 127 M2 | 420 Euro

Jepet me qera 3+1, 127 M2, 3 ambjente, kati 8, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/09/2019
420,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

KIKA 1 | 144 M2 | 115.000 Euro

Shitet apartament i madh ME HIPOTEKE, me siperfaqe 144 m2 tek Komuna e Parisit me cmim okazion prej vetem 115 mije Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim prane kompleksit Kika 1, ne pallat te ri, shume te rregullt dhe cilesor, te pajisur me ashensor. Organuizohet nga nje sallon i bollshem, ambienti i gatimit i vecuar, 3 dhoma gjumi te gjitha me shume hapesire, 2 tualete dhe 2 ballkone., 144 M2, 10 ambjente, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/09/2019
115.000,00 euro

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

Ne Unaze, mbi Bar Dubai | 106 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 106 M2, kati 2, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/09/2019
30.000 leke

DON BOSKO

pallatet e Arabit | 80 M2 | 63.000 Euro

Shitet 3+1, 80 M2, kati 11, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, i rikonstruktuar totalisht, me hipoteke

Botuar më 21/09/2019
63.000,00 euro

SHITET 3+1, MYSLYM SHYRI

prane kafe sanremos | 119 M2 | 142.800 Euro

Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar, sistem chiller, parket, hidrosanitare të cilësisë së lartë, dritare dopioxham, pozicionim perfekt për sa i përket fushpamjes dhe aksesit me rrugën kryesore., 119 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/09/2019
142.800,00 euro

JEPET ME QERA 3+1, MYSLYM SHYRI

prane shkolles arben broci | 145 M2 | 450 Euro

145 M2, 4 ambjente, kati 10, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/09/2019
450,00 euro

TEK 21 DHJETORI

tek 21 Dhjetori | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartament 3+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti ndohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon i bollshem me kuzhine, korridor shperndares, 2 tualete. Eshte totalisht i mobiluar dhe dhomat jane te shtruara me parket. Ndodhet ne nje zone te qete dhe te aksesueshme. Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807, 120 M2, kati 7, 2 banjo

Botuar më 20/09/2019
400,00 euro

RR. MINE PEZA

prane pasticeri Flora | 140 M2 | 215.000 Euro

Shitet 3+1, 140 M2, 7 ambjente, kati 7, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/09/2019
215.000,00 euro

PLAZH DURRES TEK HOTEL FLORIDA

Plazh Durres tek Hotel Florida | 170 M2 | 80.000 Euro

Ne plazhin e Durresit prane Hotel Florida SHITET Ap 3+1 me sip 170 m2. Ap ne katin e 2 dhe eshte i perbere nga korridori, 3 dhoma gjumi, ambient ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenie, 2 tualete, 1 verande,2 ballkone dhe 1 vend parkimi . Ap ka hapesira te bollshme banimi dhe ka punime cilesore.Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 80.000 euro. Kontakt cel. 0684109062, E-mail.onlineprona@gmail.com, 170 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/09/2019
80.000,00 euro