Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

QESARAK

rrtuga Thesarit | 144 M2 | 86.400 Euro

Shitet 3+1 papafingo, 144 M2, 1 banjo, i mobiluar, me verande. Me hipoteke. Nuk prano...

Botuar më 14/06/2018
600,00 euro/m2

RR. “SAMI FRASHRI”

pallati ngjitur me gjimnazin Petro Nini Luarasi, mbi Piceri Amantia, ne qender te Tiranes | 132 M2 | 900 Euro

Shiten dy apartamente+papafingo, me sip. 89m² bosh dhe, 132 M2, I kompletuar, kati V...

Botuar më 14/06/2018
900,00 euro

RR. JORDAN MISJA 141/1

Pallati i Credins Bank perballe me Gjykaten e Krimeve të Rënda | 230 M2 | 129.000 Euro

Hyrje shume e larte per 2 kate/apartamente te vecante banimi ose si zyra biznesi, 230 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, bodrum, depo, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Ka dhe nje bodrum 12 m2. Catia eshte e re me izolim dhe nga jashte suvatim i ri.

Botuar më 23/06/2018
129.000,00 euro

RR. "DON BOSKO",

perballe shkolles "Don Bosko", | 130 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 3+1, 130 M2, kati 4, 2 banjo, i mobiluar, me verande 70m²,

Botuar më 22/06/2018
400,00 euro

TIRANE

Apartament 3+1, Kodra E Diellit | 290 M2 | 1.200 Euro

Apartamenti ndodhet tek “Kodra e Diellit”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 6 banim me sipërfaqe totale prej 290 m2. Apartamenti ka orientim lindje-jugperëndim, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor Apartamenti disponon • Sallon ndenje •Ambjent gatimi •3 Dhoma gjumi • 2 Tualete, një, 290 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/06/2018
1.200,00 euro

TIRANE

Apartament 3+1, Shkolla E Bashkuar | 92 M2 | 75.000 Euro

Apartament 3+1, Shkolla e Bashkuar Apartamenti ndodhet tek Shkolla e Bashkuar Apartamenti është I pozicionuar në katin e 5 banim me sipërfaqe totale prej 92 m2. Apartamenti ka orientim juglindje-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Sallon ndenje •Ambjent, 92 M2, 4 ambjente, kati 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/06/2018
75.000,00 euro

TIRANE

Apartament 3+1, Fusha Aviacionit | 99.84 M2 | 86.856 Euro

Apartamenti ndodhet tek Fusha Aviacionit Apartamenti është I pozicionuar në katin e 6 banim, me sipërfaqe totale 99.84 m2. Apartamenti ka orientim veri-lindje, është në process hipotekimi2 Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 3 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkon Detaje të tjera •, 99.84 M2, 4 ambjente, kati 6, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/06/2018
86.856,00 euro

TIRANE

Apartament 3+1, Kodra E Diellit | 290 M2 | 300.000 Euro

Apartamenti ndodhet tek “Kodra e Diellit”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 6 banim me sipërfaqe totale prej 290 m2. Apartamenti ka orientim lindje-jug-perëndim, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor Apartamenti disponon • Sallon ndenje •Ambjent gatimi • 3 Dhoma gjumi •2 Tualete, nj, 290 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/06/2018
300.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI, PRANE GJYKATES RRETHIT

prane Gjykates Rrethit | 200 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 te Blv. Bajram Curri, per 300 Euro/Muaj. Eshte e disponueshme dhe per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e trete banimi te nje pallati ekzisues. Ka organizim shume te mire. Ambienti eshte i organizuar ne nje sallon ndenjeje te perbashket me ambientin e gatimit, nje dhome matrimoniale te bollshme, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte spacioz, me mobili, 200 M2, kati 6, totali i kateve 8, ashensor, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte spacioz, me mobilim bashkekohor dhe te rehatshem i ndricuar gjate gjithe dites.

Botuar më 22/06/2018
400,00 euro/muaj

RRUGA DON BOSKO, PRANE CREDINS

Credins Bank | 200 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartament 3+1+1 tualet tek Rruga "Don Bosko" me cmim 400 Eur. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane "Credins Bank" dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, ambient ndenjie, ambjent gatimi, korridor, tualet dhe nje ballkon te madh ne forme verande. Apartamenti ka mobilim te ri modern qe ju jep mundesine e nje jetese shume komode, me oxhak ku te jep ndjesine e relaks, 200 M2, 5 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/06/2018
400,00 euro/muaj

NE VAZHDIM TE BULEVARDIT TE RI,

pallati Klara, | 106 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 106 M2, 1 banjo, i mobiluar, totalisht me kushte bashkohore, me ballkon madh.

Botuar më 22/06/2018
25.000 leke

RR."KOMUNA E PARISIT"

tek kompleksi kika 2 | 140 M2 | 8.700 Leke

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje, ap 3+1, 140 M2, i mobiluar, aktualisht banojne 2 vajza

Botuar më 22/06/2018
8.700 leke/person