Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DRIMADHE, TEK TARRACA E ULLINJVE,

buze detit, | 180 M2 | 175 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 3+1 e me shume
Drimadhe, tek Tarraca e Ullinjve,, buze detit,, 180 M2, 175 euro
2 banjo, kati 2
2 ballkone, vendparkim
Përshkrim

Jepet me qera 3+1, pershtatet 6 veta, 180 M2, kati 2, 2 banjo, 2 ballkone, vendparkim, arredim dhe mobilim modern. Kondicioner ne cdo dhome. Cmimi per nate

175,00 euro

Botuar më 12/06/2019

Telefon