Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BULEVARDI ZOGU I PARE

Ish Stacioni i Trenit | 95 M2 | 250 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 3+1 e me shume
Bulevardi Zogu i pare, Ish Stacioni i Trenit, 95 M2, 250 euro
3 ambjente, 1 banjo, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 i pershtatshem per zyra, me siperfaqe 95m2 me tualet dhe dalje ne ballkon nga dy dhoma. I ndodhur ne katin e 8 te nje pallati 9 katesh me ashensor, jepet me nje cmim shume te favorshem prej 250 Euro. Kontaktoni ne 0676000330, 95 M2, 3 ambjente, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon

250,00 euro/muaj

Botuar më 11/06/2019

Telefon
Email