Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Midis ish Ekspozites dhe Gjykates Civile Tirane. Te kullat jeshile , mbi supermarket Conad. | 210 M2 | 1.000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 3+1 e me shume
Bulevardi Gjergj Fishta, Midis ish Ekspozites dhe Gjykates Civile Tirane. Te kullat jeshile , mbi supermarket Conad., 210 M2, 1.000 euro i diskutueshem
15 ambjente, 3 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 12, ashensor
2 ballkone, depo, tarrace, verande
Përshkrim

Jepet me qera duplex, 210 M2, 15 ambjente, kati 12, totali i kateve 13, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

1.000,00 euro/muaj

Botuar më 14/08/2019

Telefon
Email