Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMBINAT,

RRUGA "ZYBER ZENELI", 5MIN NGA STACIONI FUNDIT I KOMBINATIT, | 215 M2 | 14.000.000 Leke

Shitet shtepi private 2-kateshe, 215 M2, oborr, rrethuar me avlli, dokumenta te rregullta, me hipoteke.

Botuar më 16/08/2018
14.000.000 leke

RR. “KOMUNA PARISIT”

mbrapa Urgjences | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 3+1 (mund te behet edhe 2+1), 100 M2, kati II, e kompletuar. Cmimi per 2+1 . 380 Euro dhe 3+1.

Botuar më 15/08/2018
400,00 euro

PRANE SHESHIT "AVNI RUSTEMI",

tek Pazari Ri ne Qender te Tiranes | 91.8 M2 | 122.000 Euro

Shitet komplet kati I i nje pallati 7 katesh, 91.8 M2, me hipoteke, i ndare ne 3 ambiente: dyqan + banjo, dhome +kuzhine+banjo, garsoniere + banjo, secila me dere me vehte. Jane te dhena me qera 500 Euro total. shitet

Botuar më 15/08/2018
122.000,00 euro

BULEVARDI "ZHAN D'ARK"

Perball "Maternitetit te Ri" | 130 M2 | 240 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar perball maternitetit te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe organizohet nga 2 dhoma gjumi, 2 dhoma ndenje, 1 kuzhine, 2 ballkone,1 tualet. Me orientim veri-lindje dhe ne 1 zone te qete., 130 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 15/08/2018
240,00 euro/muaj

RRUGA MUHAMED DELIU TIRANA

Mbi Restorant Freskun prane shkolles 9 vjecare 17 shkurti | 270 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 130m2 + 140m2 verand, i pa mobiluar, apartamenti ka te istaluar dhe panel djellor., 270 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 15/08/2018
25.000 leke/muaj

RR. "KOMUNA E PARISIT",

kompleksi Kika, | 160 M2 | 800 Euro

Jepet me qera 3+1, 160 M2, kati 6, i mobiluar, e kompletuar, ashensor, e shtruar me parket. Sistem ngrohje dhe ftohje, punime te bera nga vete pronari

Botuar më 15/08/2018
800,00 euro

PERBALLE SHKOLLES

"HARY FULTS", | 90 M2 | 73.000 Euro

Shitet 3+1, 90 M2, 2 banjo, kati IV ne pallat ekzistues, me hipoteke. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 15/08/2018
73.000,00 euro

SELVIA

FILLIM | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera shtepi me 4 dhoma, 100 M2, i mobiluar

Botuar më 15/08/2018
350,00 euro

KOMPLEKSI DINAMO

perballe kompleksit Dinamo | 300 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera 3+1 dubleks, 300 M2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 15/08/2018
1.000,00 euro

RR. HOXHA TASIM

pazari i ri | 123 M2 | 130.000 Euro

Shitet 3+1, 123 M2, kati 5, pallat ekzistues, hyrje e restauruar me punime cilesore, me dokumenta te rregullta

Botuar më 15/08/2018
130.000,00 euro