Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES

ne Rezidencen Qeveritare (ish Blloku), vija e pare nga deti | 160 M2 | 900 Euro

Jepet me qera 3+1+koridorr I madh+holl I madh+verane te madhe, dy banjo (njera me vaske), 160 M2, lulishte perpara me gjelberim dhe palma, vend parkimi, kondicioner.

Botuar më 10/12/2018
900,00 euro

KRISTAL CENTER

tek qendra | 160 M2 | 128.000 Euro

Jepet me qera 3+1, 160 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, 2 korridorre ,

Botuar më 08/12/2018
128.000,00 euro

RR.ISUF ELEZI

Stacioni fundit Tiranes Re | 350 M2 | 600 Euro

Apartament me verande ,me sip te brendeshme 230m2 ndodhet ne nje pallat te ri shume cilesor me ashensor. Organizohet ne 1 sallon te madh me oxhak ,kuzhine, 3 dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka dhome garderop dhe tualet,. 1 verande e madhe 120m2 ., 350 M2, kati 7, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, verande, i mobiluar

Botuar më 08/12/2018
600,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

TEK KRYQEZIMI I LOKAL VOGUE | 127 M2 | 400 Euro

JEPET ME QERA 3+1, 127 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MOBILIM BASHKOHORE, DHE TEPER KOMOD. AGJENSI IMOBILIARE CHICAGO. PA KOMISION - Chicago Imobiliare

Botuar më 08/12/2018
400,00 euro/muaj

MINE PEZA

ndodhet ne afersi te rajonit te policise, ka akset ne rruge kryesore | 105.2 M2 | 123.000 Euro

Jepet me qera 2+1 me dy dhoma gjumi, kuzhine me dhome gatimi, 105.2 M2, 2 banjo, secila prej tyre nderlidhet nga nje koridor kryesore. Ballkoni ka dy pamje nga pjesa perendimore e apartamentit

Botuar më 08/12/2018
123.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi tek Vizion Plus | 127 M2 | 127.000 Euro

Shitet 3+1, 127 M2, kati 10, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/12/2018
127.000,00 euro

LULISHTJA 1 MAJI

ish ekspozita | 100 M2 | 35.000 Leke

Apartament 3+1, 100 M2, 4 ambjente, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 07/12/2018
35.000 leke

NE BLLOK

prane gardes | 126 M2 | 550 Euro

Jepet me qera apartament luksoz i mobiluar shume mire me kushte bashkohore,, 126 M2, 5 ambjente, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2018
550,00 euro/muaj

RR. KOMUNA E PARISIT

ne fund te rruges | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 3+1, 120 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 07/12/2018
400,00 euro

RR. FATMIR HAXHIU

pallati Oficerave, Mbrapa ETC-se | 110 M2 | 220.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, kati 1, bosh, me hipoteke

Botuar më 07/12/2018
220.000,00 euro