Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!!! RR. SHYQYRI ISHMI

Prane Shkolles se Baletit | 85 M2 | 79.000 Euro

Shitet 3+1, ekzistues me tulla te bardha, 85 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ...

Botuar më 10/11/2019
79.000,00 euro

PERBALLE DREJTORISE SE POLICISE

RRUGA SAMI FRASHERI | 130 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 3+1, 130 M2, kati 5, ashensor, i mobiluar

Botuar më 16/11/2019
500,00 euro

LAPRAKE

Prane Spitalit Ushtarak | 130 M2 | 90.000 Euro

Shes apartament 4+1, 130 M2, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, 4 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke. Gjysma e apartamentit eshte ndertim i ri. Jo agjensi imobilare.

Botuar më 16/11/2019
90.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

100 metra perballe Xhamise se Tabakeve, pallat ekzistues me tulla. | 91 M2 | 85.000 Euro

Shes apartament 3+1, 91 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Me hipoteke dhe e rivleresuar. Ka nevoje per nderrim te dyerve te brendeshme dhe lyerje. Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 16/11/2019
85.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Ne hyrje te Komunes se Parisit, prane SIGAL-it | 130 M2 | 500 Euro

Jap apartament 3+1, 130 M2, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Garancia nje qera mujore. Ka garazh te mbyllur per nje makine. Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 16/11/2019
500,00 euro/muaj

RR. “ELBASANIT”,

MBRAPA SHKOLLES BALETIT | 180 M2 | 700 Euro

Jepet me qera 3+1, 180 M2, 6 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, mundesi per kat shtese. Me hipoteke. Ose shitet. Çmimi shitjes 1.200 E/m²

Botuar më 15/11/2019
700,00 euro/muaj

TEK HOTEL MONDIALI

Shitet | 140 M2 | 130.000 Euro

Super Okazion… apartament dublex 2+1+2 tualete +verande, 140 M2, kati 7 dhe 8.Pallat i ri i sapoperfunduar.Punime super cilesore.Pamje fantastike.

Botuar më 15/11/2019
130.000,00 euro

NE RRUGEN MARGARITA TUTULANI

Perballe me gjimnazin Petro Nini Luarasi | 116 M2 | 133.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete, 116 M2, kati 3.Pallat i ri i vitit 2004 me ashensor.Me Hipoteke.Punime shume cilesore.Apartament i shtruar me parket.

Botuar më 15/11/2019
133.000,00 euro

RR. “KOMUNA PARISIT”,

perballe ish Ekspozites Shqiperia Sot | 112 M2 | 100.000 Euro

Ne pallat te ri shitet 3+1, 112 M2, kati 7, pa ashensor, hyrje e rregulluar, 2 banjo te dyja me driare, ballkon. Me hipoteke.

Botuar më 15/11/2019
100.000,00 euro

PERBALLE ISH EKSPOZITES SHQIPERIA SOT,

prane kmy | 106 M2 | 102.000 Euro

Shitet 2+1, 106 M2, kati 6, i parafundit, pallat i ri, pa ashensor, hyrje e rregulluar, 2 banjo te dyja me driare, ballkon. Me hipoteke.

Botuar më 15/11/2019
102.000,00 euro

PERBALLE ISH EKSPOZITES SHQIPERIA SOT,

prane kmy | 106 M2 | 102.000 Euro

Shitet 2+1, 106 M2, kati 6, i parafundit, pallat i ri, pa ashensor, hyrje e rregulluar, 2 banjo te dyja me driare, ballkon. Me hipoteke.

Botuar më 15/11/2019
102.000,00 euro
)