Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DURRES, LAGJIA 1, RR. "TAULANTIA"

prane muzeut arkeologjik | 155 M2 | 100.000 Euro

Shitet ose jepet me qera ap. 3+1, 155 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, doku...

Botuar më 14/02/2019
100.000,00 euro

RR. KOMUNA E PARISIT

kompleksi Kika | 160 M2 | 800 Euro

Jepet me qera 3+1, 160 M2, kati 6, i mobiluar, e kompletuar, ashensor, e shtruar me parket. Sistem ngrohje dhe ftohje, punime te bera nga vete pronari

Botuar më 16/02/2019
800,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane 21 Dhjetori | 75 M2 | 7.000 Leke

Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti 3+1, 75 M2, kati 4, i mobiluar, aktualisht jetojne 3 vajza

Botuar më 16/02/2019
7.000 leke/person

RRUGA ASIM VOKSHI

Ish Stacioni i Trenit | 140 M2 | 125.000 Euro

Shitet apartament 3+1, ne katin e 10 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes me ambjentin e gatimit te perbashket , 3 dhoma gjumi ku njer ka dalje ne ballkone dhe 2 tualet.Apartamenti ka punime shume cilesore dhe shitet i mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte Jug duke krijuar nje ndricim natyral te gjithe diten . Okazion 900euro per m2, 140 M2, 6 ambjente, kati 10, totali i kateve 13, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/02/2019
125.000,00 euro

RR. BAJRAM CURRI

prane Shkolles Bashkuar, pallat i ri cilesor | 117 M2 | 81.900 Euro

Shitet 3+1, 117 M2, kati 6, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Me hipoteke. Jo agjensi imobilare

Botuar më 16/02/2019
81.900,00 euro

KOMUNA E PARISIT

pa shkuar tek lulishtja | 130 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 3+1, 130 M2, kati 5, 3 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, garancia nje muaj qera, jepet per afat te gjate, jo agjensi Imobilare

Botuar më 15/02/2019
450,00 euro/muaj

DURRES

Perballe Florides | 115 M2 | 74.000 Euro

Shitet ap, 115 M2, 2 banjo, Kontaktoni ne viber ose mesanger.

Botuar më 15/02/2019
74.000,00 euro

RR.RRAPO HEKALI

Kodra e Diellit | 127 M2 | 119.000 Euro

Shitet 3+1, 127 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/02/2019
119.000,00 euro

NE RRUGE MYSLYM SHYRI

Prane Bar – Kafe Santa | 79 M2 | 350 Euro

Jepet me qira apartament 3 dhoma + kuzhine, 79 M2, kati 2.Hyrje e restauruar.E pershtatshme per zyra.Me pamje nga rruga.

Botuar më 15/02/2019
350,00 euro/muaj

RR. MUHAMET GJOLLESHA

perballe tek Inxhinieria e Ndertimit | 104 M2 | 130.000 Euro

Shitet 3+1, 104 M2, kati 4, pallat ekzistues me hipoteke

Botuar më 15/02/2019
130.000,00 euro

RR. TEFTA TASHKO

prane sheshit Avni Rustemi | 136 M2 | 204.000 Euro

Shitet 3+1, 136 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, pallat i ri

Botuar më 15/02/2019
204.000,00 euro