Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!!!

Harry Fultz | 116.1 M2 | 133.515 Euro

Tek Harry Fultz shitet Super Apartament 3+1 ne katin e 2 ose te 5 banim ne nje komple...

Botuar më 09/12/2019
133.515,00 euro

OKAZION!!APARTAMENT 3+1 PER SHITJE KOMUNA PARISIT/SUPER KOMPLEKS

KRISTAL CENTER | 119.000 M2 | 119.000 Euro

Shitet apartament tek Kompleksi Kristal .Hapesire e bollshme ,planimetri e rregullt ...

Botuar më 05/12/2019
119.000,00 euro

VIZION +,APARTAMENT 2+1 ME QERA ,I KOMPLETUAR

Don Bosko | 83 M2 | 350 Euro

Ne Don Bosko , tek Kompleksi Vizion + , jepet me qera apartament 2+1 . Apartamenti es...

Botuar më 05/12/2019
350,00 euro

SUPER OKAZION!!!

21 DHJETORI | 136.3 M2 | 130.000 Euro

Shitet SUPER dupleks Super punime super cilesi ne katin e 7-8 banim te nje pallati t...

Botuar më 04/12/2019
130.000,00 euro

RR. MIHAL GRAMENO

afer shkolles Osman Myderizi | 141 M2 | 115.620 Euro

Shitet 3+1 pa shtese, 141 M2, me 2 banjo, 1 ballkon, kati 3 pallat ekzistues 5 katesh, e rikonstruktuar dhe e mobiluar, shitet per arsye emigracioni

Botuar më 10/12/2019
115.620,00 euro

RR. ALEKSANDER MOISIU

prane Restorant Molla | 150 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 4+1, 150 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 10/12/2019
300,00 euro

NE REZIDENCEN KODRA E DIELLIT 1

shitet | 170 M2 | 185.000 Euro

Apartament dublex 3+1+2 tualete+ ambjent gatimi me vete, 170 M2, Kati 3 dhe 4.Pallat i ri me hipoteke.Punime shume cilesore.Sistem ngrohje-ftohje.Apartament i mobiluar me cdo gje.Pozicionimi jug-lindje.

Botuar më 10/12/2019
185.000,00 euro

OKAZION! PERBALLE ME HYRJEN E RRUGES MYSLYM SHYRI

mbrapa Neranxit | 93 M2 | 79.000 Euro

Shitet apartament 3+1+aneks+ depo, 93 M2, Kati 2. Pallat ekzistues me tulla. Me hipoteke. Hyrje e pa restauruar.

Botuar më 10/12/2019
79.000,00 euro

NE LAPRAKE

Kompleksi Gintash | 125 M2 | 83.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete., 125 M2, Kati 8. Pallat i ri me hipoteke. Punime cilesore. Pjeserisht e mobiluar.

Botuar më 10/12/2019
83.000,00 euro

RR. VASO PASHA

siper BKT-se | 186 M2 | 350.000 Euro

Shitet apartament duplex, 186 M2, kati 3-4. Aktualisht i dhene me qera 1000 Euro pervec takses

Botuar më 10/12/2019
350.000,00 euro

TEK KODRA E DIELLIT

Ngjitur me Rezidencen | 136 M2 | 88.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2 tualete+ballkon+verande, 136 M2, kati 2.Pallat i ri ne proces hipotekimi.

Botuar më 10/12/2019
88.000,00 euro

LIQENI

prane Pavarottit | 150 M2 | 300 Euro

Jepet me qera kati pare i nje vile, i mobiluar ne menyre bashkohore, dhe cilesore, 150 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 10/12/2019
300,00 euro/muaj

DON BOSKO

prane klinikes Dental Turk. | 100 M2 | 90.000 Euro

Shitet 3+1+verande+garazhd individual, organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe gatimi, 1 dhome e cila mund te sherbeje si studio ose dhome gjumi, 1 tualet, 2 ballkone dhe verande. Orientimi jug. Certifikate pronesie.Apartamenti ka nje siperfaqe, 100 M2, kati 4, veranda 24 m dhe garazhdi 22 m, pa ashensor.punime cilesore dhe punime dekorative, dritare dopio xham dhe me grila, istalime te sistemit te ngrohjes individuale, panel diellor

Botuar më 10/12/2019
90.000,00 euro

RRUGA NAIM FRASHERI

mbas ambasades Kineze, tek mozaiku | 100 M2 | 97.000 Euro

Shitet apartament 3+1, 100 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/12/2019
97.000,00 euro
)