Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “ELBASANIT”,

MBRAPA SHKOLLES BALETIT | 180 M2 | 700 Euro

Jepet me qera 3+1, 180 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, mundesi per kat shtese. Me hipoteke, mundesi shitje 1.200 E/m², cmimi i qeras

Botuar më 27/10/2021
700,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - QENDER, TEK 9 KATESHET

Qender, tek 9 Kateshet | 185 M2 | 330.000 Euro

Shesim super apartament 3+1+2 ne qender, tek 9kateshet.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri te mireadministruar, me 2 ashensore.Organizohet ne korridorin shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, tualet dite, lavanderi, 3 dhoma gjumi, njera prej te cilave eshte e pajisur me dy garderoba, dhe tualet.Siperfaqe 185 m2.Totalisht i mobiluar dhe investuar., 185 M2

Botuar më 27/10/2021
330.000,00 euro

LAPRAKE PERBALL PALLATEVE TE MALEZIANIT

Zona e treshit | 140 M2 | 200 Leke

Jepet me qera +1, 140 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 3, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e re

Botuar më 27/10/2021
200 leke/muaj

RRUGA E DURRËSIT

Rruga e Durrësit | 140 M2 | 155.000 Euro

Shitet apartament 3+1 te Rruga e Durrësit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 140 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga dhoma e ndenjies, ambjenti i gatimit i veçuar, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet pjesërisht i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 140 M2, 4 ambjente, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
155.000,00 euro

ASTIR

Astir | 118 M2 | 103.000 Euro

Shitet apartament 3+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 118 m2. Apartamenti ka kubaturë të rregullt dhe është totalisht i mobiluar mjaft mirë. Apartamenti përbëhet nga korridori shpërndarës, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon hipotek., 118 M2, 4 ambjente, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
103.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

Rruga Elbasanit | 150 M2 | 800 Euro

Tek Rruga e Elbasanit jepet me qera apartament 3+1, me siperfaqe 150m², i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile. Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, dhe ngrenie , 3 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Kusht: Per kontrate 1 vjecare paguhet muaji i pare dhe 1 muaj garanciCmimi:800 euro, 150 M2, kati 2, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensis Imobiliare

Botuar më 27/10/2021
800,00 euro/muaj

UNAZA E RE

AFER ASTIR | 111 M2 | 88.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 111 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, i mobiluar, E pershtatshmeper shtepi, per ambjent zyrash, kopshte etj

Botuar më 27/10/2021
88.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Rruga e Elbasanit | 130 M2 | 220.000 Euro

Shitet apartament 3+1 plus garazh te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 130 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, salloni i ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamenti ka orientim perëndim, disponon hipotek., 130 M2, 4 ambjente, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
220.000,00 euro

APARTAMENT 4+1 NE SHITJE NE RRUGEN IRFAN TOMINI PRANE KOPESHTIT 4 STINET NE TIRANE (ID 4139075)

Ne rrugen Irfan Tomini prane kopeshtit 4 Stinet | 127.5 M2 | 83.000 Euro

Shitet apartament 4+1 me 2 certifikata pronesie, siperfaqa totale 127.5 m² (59 m² + 68.5 m²), kati 3 ne nje pallat ekzistues parafabrikat(shtesa eshte ndertim me tulla), i gjithi i rikonstruktuar, pjeserisht i mobiluar. Apartamenti eshte i konfiguruar ne nje dhome ndenje, 4 dhoma gjumi (dy prej te cilave jane dhome paradhome), tualet me dritare ajrimi, ballkon, koridor shperndares., 127.5 M2, Property ID : 4139075 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
83.000,00 euro

ASTIR

Astir | 133 M2 | 99.000 Euro

Shitet apartament 3+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 133 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim jug-perëndim, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh, 133 M2, 4 ambjente, kati 1, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
99.000,00 euro
)