Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NGJITUR ME SPITAL AMERIKAN II

Rr. "Dibres", jepet me qera | 200 M2 | 1.000 Euro

4+1+3 banjo, 200 M2, plus 100m² verande, punime lluksoze. Kati 7, me ashensor, siste...

Botuar me 22/09/2018
1.000,00 euro

RRUGA E BARRIKADAVE

Afer qendres prane gjimnazit Sami Frasheri | 140 M2 | 6.000 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti 3+1, 140 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Te jete korrekte dhe mundesisht ne marrdhenie pune

Botuar me 24/09/2018
6.000 leke/person

DURRES

tek rrota e kuqe | 105 M2 | 42.000 Euro

Shitet 3+1, 105 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar me 24/09/2018
42.000,00 euro

OKAZION!! RRUGA SHEFQET MUSARAJ,

ngjitur me uet | 116 M2 | 127.600 Euro

Shitet 3+1, 116 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 24/09/2018
1.100,00 euro/m2

RR. “DON BOSKO”,

pallati i deputeteve, | 100 M2 | 90.000 Euro

Shitet 3+1, 100 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, bodrum

Botuar me 24/09/2018
90.000,00 euro

SELITE,

tek blloku i vilave, | 165 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ose shitet 3+1, 165 M2, kati 3, me vend parkimi per 2 makina, oxhak funksional, me ballkone te medha para (shitet 125.000 Euro). Çmimi qerase

Botuar me 23/09/2018
500,00 euro

RRUGA MINE PEZA, PALLATI 250/1, APARTAMENTI 6

Prane Prokurorise se Tiranes, Rajonit nr. 3, shkolles “Hasan Vogli” | 93 M2 | 85.000 Euro

SHITETApartament 3+1, Siperfaqia 93 m2, Rruga Mine Peza, Pallati 250/1, Apartamenti 6, kati i dyte, dhome ndenjie dhe ballkon, ndertim para viteve ‘90, pjeserisht i mobiluar., 93 M2, 8 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, depo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar me 22/09/2018
85.000,00 euro

RRUGA BUDI

prane shkolles "Labinoti", (shkolla "Osman Myderizi) | 143 M2 | 157.300 Euro

Shitet ap. 3+1, 143 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, e gjithe shtepia eshte e rrethuar me ballkon, me depo te madhe. (nje kat nje familje), pallat i ri me kushte bashkohore. Shitet per arsye emigracioni

Botuar me 22/09/2018
1.100,00 euro/m2

RR. PETRO NINI

perballe me njesine bashkiake 1 | 87 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, 87 M2, kati 2, bosh, kondicioner, b/fufe

Botuar me 22/09/2018
30.000 leke

NE ZONEN E FRESKUT,

rreth 300m ne linjde te Restorant Freskut, ndermjet rruges qe shkon ne Dajt dhe rruges se Thesarit | 236 M2 | 129.800 Euro

Shitet papafingo banimi, i perfunduar me punime cilesore. Me hipoteke, sip.totale, 236 M2, kati 6, ku 130m jane 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 3 banjo, plus verande 75m², ambient i perbashket 31m² dhe garazh 16m². Panel diellor. Veranda eshte 300 Euro/m² i diskutues dhe apartamenti

Botuar me 22/09/2018
550,00 euro/m2

NGJITUR ME SPITAL AMERIKAN II

Rr. "Dibres", jepet me qera | 200 M2 | 1.000 Euro

4+1+3 banjo, 200 M2, plus 100m² verande, punime lluksoze. Kati 7, me ashensor, sistem termoizolim tek muret dhe dritaret.

Botuar me 22/09/2018
1.000,00 euro