Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ZONA E ASTIRIT, TEK UNAZA E RE

pallati hapesira X, ngjitur me kompleksin Dine Frataj | 100 M2 | 20.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
ZONA E ASTIRIT, TEK UNAZA E RE, pallati hapesira X, ngjitur me kompleksin Dine Frataj, 100 M2, 20.000 leke
Kati 2
Përshkrim

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 2, e mobiluar me cmim 25.000 Leke dhe bosh

20.000 leke

Botuar më 08/11/2019

Telefon
)