Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MISTO MAME

Rruga Besim Alla | 113 M2 | 70.000 Euro

Shitet Apartamnet 2+1, 113 M2, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 20/11/2019
70.000,00 euro

RRUGA MUHAMED GJOLLESHA

21 Dhjetori | 80 M2 | 40.000 Leke

Rruga Mihamed Gjollesha, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Botuar më 15/11/2019
40.000 leke/muaj

SUPER OKZION!!!

Komuna e Parisit | 107 M2 | 85.000 Euro

Shitet Super apartament 2+1 Komuna e Parisit me Cmim Okazion ne katin e 3 banimi i 4 ...

Botuar më 14/11/2019
85.000,00 euro

LIQENI ARTIFICIAL

Tirane | 102 M2 | 330 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri, i mobiluar shume mire me kushte moderne, me mundesi parkimi, 102 M2, 4 ambjente, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/11/2019
330,00 euro/muaj

RRUGA FERIT XHAJKO

Ish Restorant Durresi | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/11/2019
40.000 leke/muaj

PERBALL KRISTAL CENTER

Kodra e Diellit | 115 M2 | 100.000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 6 te nje Pallati te Ri i 8 katesh i ndertuar ne vitin 2010, i administruar dhe i pajisur me Ashensor. Apartamenti ka strukture te rregullt me siperfaqe bruto 115 m2, i organizuar ne nje Salloni te bollshem, i orientuar teresisht nga jugu me dalje ne ballkon + Kuzhina e Gatimit eshte e pajisur me te gjitha Elektroshtepiaket., 115 M2, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 20/11/2019
100.000,00 euro

YZBERISHT

Perballe Ecco Market | 105 M2 | 280 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, 105 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Dopio xham • Garazh i përfshirë në çmim! - Future Home

Botuar më 20/11/2019
280,00 euro

BABRRU

QENDER | 70 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 20/11/2019
10.000 leke

DON BOSKO

Rruga Gazmend Zaimi | 110 M2 | 37.000 Leke

Don Bosko, Rruga Gazment Zaimi, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 110 m2, kati 4, pa ashensor, totali i kateve 5.Apartmenti organizohet nga soxhorno, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone, i mobiluar ne menyre bashkekohore, gjendja: shume e mire., 110 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/11/2019
37.000 leke/muaj

RRUGA ALEKSANDER GOGA, DURRES

Prane stadiumit "Niko Dovana" | 105 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne rrugen A.Goga, Durres., 105 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/11/2019
22.000 leke/muaj

ALI DEM

ish markata, big marketi | 74 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1, 74 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 20/11/2019
58.000,00 euro

KOMPLEKSI PANORAMA

Harry Fultz, Gazeta Panorama | 114 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 114 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, i mobiluar plotësisht, per familjare ose te huaj,( jo studente)

Botuar më 20/11/2019
400,00 euro

NE SELITE

rruga Mentor Xhemali pallatet e Ben Mjaltit | 117 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 117 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, duhen familjare , jo studente dhe jo me kafshe shtepiake

Botuar më 20/11/2019
30.000 leke/muaj
)