Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TE KOPSHTI ZOOLOGJIK

mes gjelberimit te kopshtit | 180 M2 | 300 Euro

Jepet me qira, 2+1 i bollshem, 180 M2, 2 banjo, ne katin e 2 te nje vile, me oborr pe...

Botuar më 17/10/2019
300,00 euro/muaj

TEK BLLOKU I VILAVE SELITE

Prane Universitetit "Marin Barleti" | 137 M2 | 79.460 Euro

OKAZION - Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, 137 M2...

Botuar më 15/10/2019
79.460,00 euro

TEK RRUGA E DIBRES

Tek rruga e Dibres | 110 M2 | 91.500 Euro

Tek rruga e Dibres shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri te sapo pe...

Botuar më 15/10/2019
91.500,00 euro

NE LAPRAKE AFER SHESHIT SHQIPONJA.

ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. | 86 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. Apartamenti ndodhet ne katin...

Botuar më 14/10/2019
53.000,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 91 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko ne nje nga komplekset me cilesore ne Tirane, tek F...

Botuar më 10/10/2019
78.000,00 euro

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

Tek kopshti zoologjik | 128 M2 | 134.000 Euro

Tek kopshti zoologjik, rruga Shyqyqri Brari shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje...

Botuar më 09/10/2019
134.000,00 euro

RRUGA DURRESIT

Zogu i Zi, me pamje nga Ring Center | 78 M2 | 67.000 Euro

Shitet 2+1, 78 M2, kati 4, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, pallat i vjeter me certikate pronesie

Botuar më 18/10/2019
67.000,00 euro

DURRES, PLAZH,

ne stacionin ILIRIA, ne rruge kryesore, | 67 M2 | 24.000 Euro

Shitet ap. 2+1,, 67 M2, kati 7, 1 banjo, ndertim i ri, i kompletuar ne kushte bashkohore, kondicioner.

Botuar më 18/10/2019
24.000,00 euro

RR. “FERIT XHAJKO”,

prane restorant Durresit, ne pallat ekzistues | 80 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, 80 M2, kati 4, hyrje e rregulluar dhe totlaisht e mobiluar. Me hipoteke.

Botuar më 18/10/2019
65.000,00 euro

RR. "ZONJA CURRE"

P.2, sh.1 | 70.2 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 70.2 M2, kati 5, 2 banjo, me hipoteke. me rivleresim.

Botuar më 18/10/2019
60.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

rruga Bogdani | 126 M2 | 150.000 Euro

Shitet 2+1 ne pallat te ri, 126 M2, kati 4, verande, gjendja: shume e mire, pozicion nga dielli

Botuar më 17/10/2019
150.000,00 euro

BULEVARDI ZOGU I

prane ministrise se Drejtesise | 128 M2 | 115.000 Euro

Shitet 2+1 (sip. neto 115m²), 128 M2, kati 3, i mobiluar, pallat i ri, me hipoteke

Botuar më 17/10/2019
115.000,00 euro

BULEVARDI ZOGU I

prane ministrise se Drejtesise | 128 M2 | 115.000 Euro

Shitet 2+1 (sip. neto 115m²), 128 M2, kati 3, i mobiluar, pallat i ri, me hipoteke

Botuar më 17/10/2019
115.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

500M NGA ZOGU I ZI, NE KOMPLEKS TE RI | 110 M2 | 88.000 Euro

Shitet 2+1, 110 M2, kati 4, ne cmim perfshihet dhe garazhdi

Botuar më 17/10/2019
88.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane kishes Katolike | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 120 M2, i mobiluar, ne pallat te ri

Botuar më 17/10/2019
400,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek spitali Gjerman | 110 M2 | 110.000 Euro

Shitet 3+1, 110 M2, kati 2, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 17/10/2019
110.000,00 euro
)