Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOPSHTI BOTANIK

perballe me Xhamine | 104 M2 | 129.000 Euro

Shesim apartament 2+1+1 tualete me dritare. Sip, 104 M2, Kati 3. Pallat i ri me hipot...

Botuar më 27/09/2021
129.000,00 euro

GJIRI I LALZIT

Kompleksi Lura 1 | 125 M2 | 135.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2+ballkon. Fare prane detitApartamenti ndodhet ne nje komplekse...

Botuar më 25/09/2021
135.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Rruga Bill Klinton | 100 M2 | 500 Euro

Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton, prane Cok Market, jepet me qera Apartament 2+1, ...

Botuar më 19/09/2021
500,00 euro

TE KODRA E DIELLIT

Apartament 2+1 me qera ne pallat te ri - TIRANE. | 101 M2 | 400 Euro

PRANE ME ELEONOREN, 101 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 28/09/2021
400,00 euro/muaj

KOMPLEKSI PANORAMA - HOTEL PRESTIGJ

Apartament 2+1 me qera ne pallat te ri - TIRANE. | 82 M2 | 400 Euro

PRANE SHKOLLES HARRY FULLZ - ST TRENIT, 82 M2, kati 8, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, BANESA ESHTE E PERSHTATSHME PER 1 CIFT, VELLA E MOTER OSE TE HUAJ DERI NE 2 - 3 PERSONA.

Botuar më 28/09/2021
400,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E ALI DEMIT PRANE SOPHIE CAFFE (ID 4121714).

Ne zonen e Ali Demit prane Sophie Caffe | 89 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 2+1, siperfaqja 89 m², me hipoteke, pallat i ri, kat i 2, pjeserisht i mobiluar, organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, korridor, ballkon, tualet me dritare, kondicioner, orientimi me diell.Cmimi 78000 euro., 89 M2, Property ID : 4121714 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
78.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK ZOGU ZI NE TIRANE (ID 4211668)

Tek kryqezimi i zogut te zi | 78.8 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 78.8 m², kati 4 ne pallat te ri me ashensor, i mobiluar me te gjitha, kondicioner ne cdo dhome, tualet, ballkon, orientim me diell. Ndodhen ne nje nder zonat me te preferuara nga studentet Italiane.Cmimi 350 Euro., 78.8 M2, Property ID : 4211668 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
350,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ZONEN E FUSHES SE AVIACIONIT PRANE UNIVERSITETIT ZONJA E KSHILLIT TE MIRE NE TIRANE (ID 4221702)

Fusha e Aviacionit, prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire | 94 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 94 m², kati 3 me ashensor, 2 tualete, ballkon, Pallati eshte i ri i sapo perfunduar dhe ndertim cilsor, jepet pjeserish i mobiluar ose mobilohet me te gjitha te reja, Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket, orientim me diellin., 94 M2, Property ID : 4221702 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
500,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LAPRAKE TEK RRUGA RIZA ÇUKA(ID 4121659)

Ne Laprake te rruga Riza Çuka, | 50 M2 | 48.000 Euro

Shitet apartament 2+1, siperfaqe 50 m² me hipoteke, ndodhet ne katin e 5, pallat i ri, 2 dhoma gjumi, soxhorno, ballkon, tualet me dritare. Shitet bosh. Cmimi 48.000 euro, 50 M2, Property ID : 4121659 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
48.000,00 euro

ASTIR

Prane Vila L | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 ne Astir.Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, kuzhine, sallon, 1 tualet dhe 2 ballkone.Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.I sapomobiluar.Cmimi eshte 35000 leke ne muaj.Per me shume na kontaktoni., 100 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 28/09/2021
35.000 leke/muaj

TEK BRRYLI

prane Maternitetit te ri | 90 M2 | 117.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 shume mire i investuar tek brryli, prane Maternitetit te ri. Apartamenti ka siperfaqe 90 m2, ne katin e 5, post parkimi 20 m2. Apartamenti jepet i mobiluar , me hipoteke , disponon ashensor., 90 M2, 2 banjo, 1 ballkon

Botuar më 28/09/2021
117.000,00 euro

LIQENI I THATE

Liqeni i Thate | 900 M2 | 1.500 Euro

Jepen garazhde me qira tek Liqeni i Thate.Ambienti ka siperfaqe 900 m2.Mund te perdoret edhe si lavazh pasi eshte e pershtatshme per nje vepirimtari te tille.Ambienti ndodhet ne rruge kryesore., 900 M2

Botuar më 28/09/2021
1.500,00 euro

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ASTIR PRANE BAR ARTISTIT(ID 42211168)

Ne Astir prane Bar Artistit | 106 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, siperfaqa 106 m², ndodhet ne katin e 7 ne nje pallat te ri me ashensor. Organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon i bollshem, koridor shperndares te dhomave. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, eshte i shtruar me parket, dhomat jane me kondicioner. Ofrohet dhe garazhd por me cmim ekstra. Cmimi 350 Euro., 106 M2, Property ID : 42211168 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
350,00 euro
)