Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

YZBERISHT

Prane Karburant ''Anel'' | 105 M2 | 68000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Yzberisht, Prane Karburant ''Anel'', 105 M2, 68.000 euro
1 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: shume e mire, kati 4, ashensor
1 ballkon, depo
Përshkrim

Me vendndodhje ne nje zone goxha te zhvilluar se fundmi,pallat i ri,ndertim cilesor.Apartamenti karakterizohet nga organizim shume i mire dhe komod i ambienteve. Mobilim te mire me te gjitha kushtet e pershtashme qe i duhen nje apartamenti.Per shkak te pozicionit pershkohet nga rrezet e diellit gjate gjithe dites.I pajisur me hipoteke.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni., 105 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

68.000,00 euro

Botuar më 22/05/2020

Telefon
Email
)