Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

YZBERISHT

rruga e re qe lidh YZBERISHTIN me UNAZEN E RE, PRANE ECO MARKET | 112 M2 | 63000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Yzberisht, rruga e re qe lidh YZBERISHTIN me UNAZEN E RE, PRANE ECO MARKET, 112 M2, 63.000 euro
Salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, pjeserisht i mobiluar, ngrohje/ftohje, kati 3, ashensor
2 ballkone, depo
Përshkrim

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe totale 112m2 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor me punime teper cilesore ne zonen e Yzberishtit, e ndodhur prane eco marketit te rruga e re qe eshte bere qe lidhe yzberishtin me UNAZEN e RE. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe i paisur me dekomentacion te PLOTE.NDAHET: 1 SALLON, 2 DHOMA GJUMI, 1 BANJO, 2BALLKONE, 112 M2, kati 3, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, depo, pjeserisht i mobiluar, ME HIPOTEK

63.000,00 euro

Botuar më 16/04/2019

Telefon