Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION-UNAZA E RE

Kompleksi rezidencial Green City | 119.1 M2 | 90.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 119.1 M2, kati 1, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjen...

Botuar më 20/04/2019
90.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Golden Park | 85.18 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament ne nje nga zonat me te preferuara per banim tek golden parku perbal...

Botuar më 18/04/2019
58.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI

BRRYLI | 100 M2 | 350 Euro

Apartamenti eshte i restauruar totalisht. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga kra...

Botuar më 17/04/2019
350,00 euro/muaj

KTHESA E KAMZES

Prane Ardenos | 103.8 M2 | 49.000 Euro

Shitet super apartament 2+1, 103.8 M2, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ...

Botuar më 17/04/2019
49.000,00 euro

QENDER

Sheshi Skenderbej | 120 M2 | 400 Euro

Jepet apartamenti me qera ne qender te Tiranes, apartamenti mund te perdoret per bizn...

Botuar më 15/04/2019
400,00 euro/muaj

DON BOSKO,

prane Hipotekes, Rr. “Foto Janku” | 50 M2 | 55.000 Euro

Shitet 2+1, 50 M2, kati 4, pallat ekzistues, me hipoteke dhe rivleresim, orjentim nga lindja. Pallat 6 katesh.

Botuar më 21/04/2019
55.000,00 euro

KOMUNA E PARSIT

tek Eko market | 90 M2 | 550 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 5, i mobiluar, parkimi nentoke, vetem per te huaj

Botuar më 20/04/2019
550,00 euro

RR. NDRE MJEDA

prane klubit Partizani | 93.5 M2 | 91.630 Euro

Shitet 2+1, 93.5 M2, kati 3, ashensor, 1 ballkon, me hipoteke, pallat i vitit 2003, i mir investuar, shitet 70% i mobiluar per arsye largimi nga Shqiperia

Botuar më 20/04/2019
91.630,00 euro

RR. DRITAN HOXHA

pallatet hawaj | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 20/04/2019
25.000 leke

SHKOLLEN 1 MAJI

ngjitur me Drejtorine e Policise ose nje stacion nga 7 Xhuxhat ne Unaze | 100 M2 | 13.000 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje, ap.2+1, 100 M2, e mobiluar me kushte moderne, kati 5.

Botuar më 20/04/2019
13.000 leke/person

RR. HAXHI HYSEN DALLIU

prane shkencave te natyres | 110 M2 | 132.000 Euro

Shitet 2+1, 110 M2, kati 2, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/04/2019
132.000,00 euro

KOMPLEKSI PANORAMA

Prane Hipotekes | 102 M2 | 105.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi cilesor ndertuar se fundmi, me termoizolim , sistem ngrohje-ftohje qendror (chiller) , si dhe 2 ashensore, 102 M2, 1 banjo, Orientimi Jug-Lindje. Disponon dokumentacion te plote hipotekor, shitet i mobiluar,

Botuar më 20/04/2019
105.000,00 euro

RR:" DON BOSKO". PERBALL VIZION PLUS, TEK HYRJA E SHKOLLES QAZIM TURDIU. TIRANE

Shitet apartament 2+1 | 97 M2 | 83.000 Euro

Me hipoteke ne pallat te ri, 97 M2, 6 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar ne menyre bashkekohore (mobiljet nga Murabest/Italiane druri)

Botuar më 20/04/2019
83.000,00 euro

SULEJMAN PITARKA

TEK SHKOLLA SABAUDIN GABRANI | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 120 M2, kati 7, ashensor, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/04/2019
300,00 euro

RR. BESA

prane frigoriferit | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 20/04/2019
25.000 leke