Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHKOLLA E BALETIT

100 m Nga Shkolla baletit | 58 M2 | 58000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Shkolla e Baletit, 100 m Nga Shkolla baletit, 58 M2, 58.000 euro
2 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, kati 1
1 ballkon
Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 bosh .kondrabufe sip.58m2 kati 1 banim e rikonstruktuar totalisht nga e para ka dhe nje depo, 58 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

58.000,00 euro

Botuar më 14/02/2020

Telefon
Email
)