Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA DRITAN HOXHA

prane Zojes se Keshillit te Mire | 120 M2 | 500 Euro

, jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 120 ??2 i mobiluar . Apartamenti oragniz...

Botuar më 05/12/2023
500,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1 ME CMIM OKAZION TEK RRUGA E DIBRES

Mbrapa Amerikan 2 | 85 M2 | 85.000 Euro

Me Çertifikatë te rregullt pronësie.Pallat i ri,pa ashensor.Zonë me të gjitha fa...

Botuar më 01/12/2023
85.000,00 euro

NE ZONEN E ASTIRIT, , SHITET APARTAMENT 2+1+2, 138,000 EURO

Rruga Teodor Keko tek 2 Palmat | 115.5 M2 | 138.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe bruto 115.5 m² dhe siperfaqe neto 95.5 m² ,te organizuarne korridor hyres ne ambientin e ndenjes e ngrenies me dalje ne ballkon, korridor nderlidhes me 2 tualete dhe 2 dhoma gjumi. Ndodhet ne katin e 3-te banim te pallatit te pajisur me ashensor .Siperfaqe te perbashketa: 18.90 m2 Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Çmimi: 138,000 Euro, 115.5 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi: 138,000 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
138.000,00 euro

RRUGA KAVAJES , SHITET APARTAMENT 2+1, 124,000 EURO

pas Bllokut te Ambasadave | 78.3 M2 | 124.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 78.3 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon , planimetria optimale e apartamentit ofrone mundesine e ndarjes ne apartament 1+1 dhe garsoniere .Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati pa ashensor .Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.Orientimi: Jug-Lindje Eshte i pajisur me certifikate pronesie, 78.3 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
124.000,00 euro

TEK SHKOLLA E KUQE , NE KOMPLEKS BANIMI E SHERBIMESH, SHITET APARTAMENT 2+1, 152,000 EURO

Rruga Dervish Hekali | 88.9 M2 | 152.000 Euro

Tek Shkolla Kuqe , ne nje nga komplekset multi- funksionale ne proces perfundimtar ndertimi, shitet apartament me siperfaqe totale 88.9 m². Siperfaqja e banimit prej 78 m² eshte e organizuar ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 1 tualet me 2 dhomat e gjumit.Siperfaqe te perbashketa : 10.9 m² Orientimi: Lindje-Perendim Perfundon ne Prill 2024 Çmimi: 152,000 Euro, 88.9 M2, kati 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
152.000,00 euro

ALI DEMI

Tregu i Ri Elektrik | 93 M2 | 450 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone Sipërfaqe: 93m2Gjendja: mobiluarOrientim: jug-perëndimAdresa: Tregu i Ri Elektrik, Lagjja Ali DemiJo agjensi.Kontakto WhatsApp: 068 205 2150, 93 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, OKAZION

Botuar më 07/12/2023
450,00 euro/muaj

TEK SELVIA SHITET APARTAMENT 3+1, 125,000 €URO

prane Shkolles se Mesme Partizani | 84 M2 | 125.000 Euro

Apartamenti eshte i i rikonstruktuar ka siperfaqe neto 84 m2. Organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, nje korridor nderlidhes me 3 dhomat e gjumit, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati pa ashensor . Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.Disponon çertifikate pronesie. Çmimi : 125,000 €uro, 84 M2, kati 4, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
125.000,00 euro

NE KRYQEZIM TE RRUGES MARKO BOCARI ME RRUGEN SAMI FRASHERI, SHITET APARTAMENT 2+1+1, 300,000 €URO (I DISKUTUESHEM )

prane shkolles Petro Nini Luarasi | 100 M2 | 300.000 Euro

Apartamenti eshte i sapo restauruar dhe i mobiluar. Ka siperfaqe bruto 100 m² dhe siperfaqe neto 89.49 m²,te organizuara ne ambient gatimi e ngrenie, ambient ndenje me dalje ne ballkon, korridor nderlidhes 1 tualet 1 dhome gjumi me me krevat matrimonial,1 dhome gjumi me 2 krevate teke . Siperfaqe bruto: 100 m²Siperfaqe neto 89.42 m2Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et te pallatit, 100 M2, kati 4, 1 banjo, 02 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Orientimi: Lindje Eshte i pajisur me certifikate pronesie.Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
300.000,00 euro

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT SHITET APARTAMENT 2+1, 90,000 EURO

prane Gjimnazit Andon Zako Cajupi dhe prane QSUT | 82 M2 | 90.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 82 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues . Ofrohet bosh i pa mobiluar.Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.Siperfaqja: 82??² ne total.Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te (I fundit) te nje pallati ekzistues ., 82 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Eshte i pajisur me certifikate pronesie Çmimi : 90,000 €uroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
90.000,00 euro

TEK BULEVARDI I RI, NE KOMPLEKS BANIMI E SHERBIMESH, SHITET APARTAMENT 2+1+2, 154,000 EURO

Rruga Korabi | 118.6 M2 | 154.000 Euro

Tek Bulevardi i Ri, ne nje nga komplekset multi- funksionale ne proces perfundimtar ndertimi, shitet apartament me siperfaqe totale 118.61 m². Siperfaqja e banimit prej 102.60 m² eshte e organizuar ne ambient gatimi, ngrenie dhe ndenje me dalje ne ballkon, 2 tualete ne korridorin nderlidhlidhes me 2 dhomat e gjumit., 118.6 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Siperfaqe te perbashketa : 16.20 m² Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim te pallatit.Perfundon ne Qershor 2024 Çmimi: 154,000 Euro Agjensi Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
154.000,00 euro

FRESK , SHITET APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI ,I MOBILUAR 125,000 €URO

Rruga Sotir Caci | 86 M2 | 125.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-re banim te pallatit te pajisur me ashensor dhe ka sip bruto 86 m² . Apartamenti organizohet nga ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Ofrohet i mobiluar .Siperfaqe bruto : 86m² Orientimi : Jug –Perendim Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ( Me ashensor)Eshte i pajisur me çertifikate pronesie. Çmimi i apartamentit:125,000 Euro, 86 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
125.000,00 euro/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Tek Pedonalia | 83.5 M2 | 125.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke dhe planimetri te rregullt. Sipërfaqe 83.5 m2. Pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni me ambjentin e gatimit, korridori shperndares, 2 dhoma gjumi, tualeti, dhe ballkoni. WWW.EVEREST.COM.AL, 83.5 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/12/2023
125.000,00 euro
)