Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK BLLOKU AMBASADAVE, MBAS AMBASADES KINEZE,

ne pallat te ri, | 91 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati 4, ballkon, orientim L-J. Çmimi

Botuar me 16/09/2018
100.000,00 euro

RR. “FREDERIK SHIROKA”

tek 21 Dhjetori | 123 M2 | 110.000 Euro

Shite tap.2+1, 123 M2, me garazhd, kati IV, ne proces hipotekimi.

Botuar me 14/09/2018
110.000,00 euro

RR. “DURRESIT”

p.42, mbrapa Bar Brilant | 91 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati I, me hipoteke, e kompletuar.

Botuar me 13/09/2018
75.000,00 euro

RR.DIBRES

Tek Medreseja, perballe me Big Marketin ose shkollen "Misto Mame" | 75 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 75 M2, kati 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, shume i pershtatshem per biznes

Botuar me 20/09/2018
400,00 euro/muaj

RR. QEMAL STAFA

Shkolla e Kuqe | 88 M2 | 96.800 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne Rr. "Qemal Stafa", prane "Shkolla e Kuqe". Apartamenti me sip.88 m2 dhe organizohet nga ambjenti i gatimit, ngrenies dhe ndenjes, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ( me ndricim natyral ). Kati 1-re banim dhe orjentim lindje - perendim. Disponon dokument pronesie. Cmimi 1.100€/m2. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, kontaktoni Sidritin 0674052735, 88 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 9, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 20/09/2018
1.100,00 euro/m2

KOMPLEKSI GOLDEN PARK

Rruga Bedri Karapici, Perball Spitalit Amerikan 3 | 103 M2 | 66.950 Euro

Shitet apartament 2+1, 103 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh

Botuar me 20/09/2018
650,00 euro/m2

VLORE, JEPET ME QERA 2+1 PER STUDENTE!

Plazh i vjeter, | 140 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 140 M2, hyrje totalisht e rregulluar dhe mobiluar. Çmimi

Botuar me 20/09/2018
20.000 leke

UNAZA E RE

pllati El Sahara | 80 M2 | 5.800 Leke

Kerkohet 1 vajze per ndarje qera te nje ap 2+1, 80 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar me 20/09/2018
5.800 leke/person

BLV. "ZOG I", RR. "HAMID SHIJAKU",

prane Ministrise se Drejtesise, | 100 M2 | 600 Euro

Ne pallat te ri, jepet me qera 2+1 per muajin Janar, sip, 100 M2, kati 6, i mobiluar, me garazh personal. E disponueshme ne Janar.

Botuar me 20/09/2018
600,00 euro

VLORE

te Porti | 120 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 120 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar me 20/09/2018
15.000 leke

RRUGA E KAVAJES

Okazion! Shitet apartament 2+1 te Concord Center per 90'000 Euro! | 110 M2 | 90.000 Euro

Ne nje zone ku cmimi mesatar eshte 1'000 Euro/m2, apartamenti yne vjen per 820 Euro/m2, te Concord Center. Ka nje siperfaqe prej 110m2 te organizuar ne sallon te bollshem dhe kuzhine ne nje ambient te perbashket, 2 dhoma gjumi, 1 korridor dhe 2 tualete, njeri prej te cileve eshte i integruar te dhoma e gjumit., 110 M2, 2 banjo, ashensor

Botuar me 20/09/2018
90.000,00 euro

UNAZA E RE

Tek Bar Oslo | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 4, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, orientim shume i mire ndaj diellit,Mobilim i ri .Preferohen familjare - Future Home

Botuar me 20/09/2018
35.000 leke/muaj

TEK PROKURORIA TIRANES, RRUGA HAXHI DALLIU

Prane supermarket kmy | 90 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Uji dhe drita 24 ore. Banjo me dritare

Botuar me 20/09/2018
35.000 leke/muaj