Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

VENETO

Liqeni i Thate | 112 M2 | 85000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Veneto, Liqeni i Thate, 112 M2, 85.000 euro i diskutueshem
4 ambjente, 1 banjo, sallon ndenje, bosh, gjendja: e re, kati 3, ashensor
1 ballkon, verande
Përshkrim

Shitet apartament ne nje nga zonat me te qeta dhe me klimen me te paster ne qytetin e Tiranes apartamenti ka nje siperfaqe prej, 112 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, bosh, gjendja: e re

85.000,00 euro

Botuar më 12/06/2019

Telefon
Email