Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

UNAZE E RE

Prapa karburant Kastrati | 123 M2 | 86100 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Unaze e Re, Prapa karburant Kastrati, 123 M2, 86.100 euro
6 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, kati 6, ashensor
2 ballkone
Përshkrim

Unaze e Re, shitet apartament 2+1. Organizohet nga ambjenti i gatim - ndenjes, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 2 ballkone. I orientuar nga Jug - Perendimi, ben qe apartamenti te kete nricim natyral gjate gjithe dites. Cmimi: 700 euro / m2 Per me shume kontaktoni ne nr 0676088300, 123 M2, 6 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

700,00 euro/m²

Botuar më 15/04/2019

Telefon
Email