Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “FREDERIK SHIROKA”

tek 21 Dhjetori | 123 M2 | 110.000 Euro

Shite tap.2+1, 123 M2, me garazhd, kati IV, ne proces hipotekimi.

Botuar me 24/09/2018
110.000,00 euro

TEK BLLOKU AMBASADAVE, MBAS AMBASADES KINEZE,

ne pallat te ri, | 91 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati 4, ballkon, orientim L-J. Çmimi

Botuar me 16/09/2018
100.000,00 euro

RR. “FERIT XHAJKO”,

perballe restorant Durresit, | 70 M2 | 49.000 Euro

Shitet 2+1, 70 M2, kati 1, me hipoteke. Shiet me çmim oferte

Botuar me 24/09/2018
700,00 euro/m2

RR. FREDERIK SHIROKA

mbrapa ambasades greke | 100 M2 | 400 Euro

Jepe me qera 2+1, 100 M2, kati 4 2 banjo 2 ballkone 2 dhoma gjumi me ashensor me uje 24 ore, teresisht e kompletuar me pajisje elektroshtepiake, paradhenie 2 muaj

Botuar me 24/09/2018
400,00 euro

RR. GJON BUZUKU

ne afersi te viles Gold | 80 M2 | 77.000 Euro

Shitet 2+1, 80 M2, kati 3 pallat ekzistues me hipoteke, teresisht e rikonstruktuar me punime mjaft cilesore 77000euro

Botuar me 24/09/2018
77.000,00 euro

RR. “BUDI”, 50M MBRAPA AMBASADES AMERIKANE,

(prane fakulteteve te Historise Filologjis, juridikut, etj), | 72 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 72 M2, kati 1, hyrje e mobiluar, dere te blinduar dhe totalisht e rikonstruktuar. Dritare te siguruara me hekur.

Botuar me 24/09/2018
3.000 leke

RR. “FREDERIK SHIROKA”

tek 21 Dhjetori | 123 M2 | 110.000 Euro

Shite tap.2+1, 123 M2, me garazhd, kati IV, ne proces hipotekimi.

Botuar me 24/09/2018
110.000,00 euro

RR. QEMAL STAFA

Perballe Prokurorise se Pergjitheshme | 113 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, 113 M2, kati 10, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 23/09/2018
400,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT

brenda ne Rezidence | 105 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, 105 M2, kati 2, i mobiluar, e rregulluar, jepet per afat te gjate. 6 muaj parapagim

Botuar me 23/09/2018
450,00 euro

PRANE OXHAKUT DHE AMBULANES NR.10,

hyrje ne rruge kryesore, | 140 M2 | 119.000 Euro

Shitet apartamenti ndertes e re e viteve te fundit, me pamje xhami nga rruga kryesore. Me çertifikat pronesie, kati 2, 140 M2, Arredim totalisht i ri. Kati dyte i godines. Parkim nga para dhe pas nderteses. I pershtatshem per banim dhe biznese te ndryshme. Kjo oferte eshte vetem per 2 jave.

Botuar me 23/09/2018
850,00 euro/m2

TEK FRESKU, KOMPLEKSI KOTORI,

ne pallat te ri, | 108 M2 | 75.600 Euro

Shitet 2+1, 108 M2, kati 2

Botuar me 23/09/2018
700,00 euro/m2

RR. “BRIGADA VIII”, NE BLLOK,

pallati Pinguli, | 110 M2 | 600 Euro

Jepet me qera 2+1, 110 M2, kati 7, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar, arredim bashkohor, dritare dopio xham. Orientim nga Jugu dhe me pame shume te bukur. Pallat i siguruar me kamera.

Botuar me 23/09/2018
600,00 euro