Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER CMIM APARTAMENT NE SHITJE

Myslym Shyri | 99.5 M2 | 105.000 Euro

Rikonstruksion ne vitin 2013 me super izolim tarrace dy shtresa katrama dhe dy shtres...

Botuar më 15/03/2023
105.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA ELBASANIT RRUGA ALI VISHA

10 minuta nga qendra | 215 M2 | 260.000 Euro

Eshte godine 4 kateshe shitet kati 2 qe eshte apartament me sip 115m dhe kati i 1 dyqan qe eshte perdorur per shume vite servis makinash dhe munde te perdoret per cfaredolloj bisnesi shiten te dyja bashke, 215 M2, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/03/2023
260.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - NE QENDER TE TIRANES, RR BOGDANEVE

prane ambasadave | 162 M2 | 235.000 Euro

Pallat i ri me punime shume cilesore.kati 6,102m ap dhe 60m veranda ,me nje pamje te mrekullueshme te tiranes.ka edhe nje parkim per makin, 162 M2, kati 6, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, gjendja: e re

Botuar më 24/03/2023
235.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Prane QSUT-se | 100 M2 | 450 Euro

Apartament 2+1 me qira, 100 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bodrum, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Garazh i perfshire ne cmim

Botuar më 24/03/2023
450,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA ELBASANIT RRUGA ALI VISHA

10 minuta nga qendra | 215 M2 | 260.000 Euro

Eshte godine 4 kateshe shitet kati 2 qe eshte apartament me sip 115m dhe kati i 1 dyqan qe eshte perdorur per shume vite servis makinash dhe munde te perdoret per cfaredolloj bisnesi shiten te dyja bashke, 215 M2, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/03/2023
260.000,00 euro

ZONA E FUSHËS SË AVIACIONIT

Ofrojme me qera LUX 2+1+2+1Garazhd personal ne katin -1, Apartament pallat ri ashensor | 90 M2 | 550 Euro

TIRANË, 90 M2, kati 2, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, I sapo arreduar me Arkitekt, Parket, herë e parë që jepet me qera. Cdo gjë cilësore dhe te reja.

Botuar më 24/03/2023
550,00 euro/muaj

~RR.NDRE MJEDA

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE RR. NDRE MJEDA | 102 M2 | 130.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje te Rruga Ndre Mjeda te Ish Parku i Autobuzave.Apartamenti eshte me siperfaqe 102 m2.Organizohet ne :Sallon ndenje,Ambjent gatimi,2 dhoma gjumi,Korridor,1 tualet,1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe shitet i mobiluar.Disponon Certifikate Pronesie!Per me shume detaje na kontaktoni!, 102 M2

Botuar më 24/03/2023
130.000,00 euro

???SHITET APARTAMENT 2+1 ??

??Rruga : Fresk | 140 M2 | 105.000 Euro

??Kati 1??Siperfaqa totale : 140 m2??Organizohet: ??Dhoma 2??Tualete 2?? Sallon -kuzhine e perbashket ??Ballkon 1 Adoptohet per 3+1 ??Ofrohet ?? E Bosh??Me pllaka?? ASHENSOR poCmimi: 105000 Euro Me hipoteke [ID MXH 365], 140 M2, kati 01, 02 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 02 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 24/03/2023
105.000,00 euro

ASL

Qsut | 100 M2 | 1.000 Euro

APARTAMENT LUKSOZ PER QERA 2+1 TEK KOMPLEKSI ASLJepet me qera Apartment 2+1 me siperfaqe 115 meter katror! Apartamenti ndodhet ne zonen e Oxhakut ne kompleksin ASL kati i 7.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre shume moderne, sistem ndricimi led, sistem ngrohje/ftohje si dhe gjithe pajisjet elektroshtepiake te cilesise me te larte,ne cmim jane te perfshira dhe 2 poste parkimi.Per me shume inf, 100 M2, 2 ambjente, kati 7, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/03/2023
1.000,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE TIRANE ~ KODRA E DIELLIT 1

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE KODRA E DIELLIT 1 | 69.94 M2 | 80.400 Euro

Apartament 1+1+ ne shitje te Kodra e Diellit 1.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndetim ne faze karabinaje.Apartamenti ka siperfaqe 69.94 m2.Organizohet ne:~Sallon ndenje~Ambjent gatimi~1 dhome gjumi~Korridor shpendares~1 tualet~1 ballkon.Në çdo etapë gjatë projektimit dhe zhvillimit të ketij kompleksi janë respektuar standartet evropiane të industrisë së ndërtimit, 69.94 M2, Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 24/03/2023
80.400,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+TUALET+VERANDE

Rruga Peti,pran Hotel Sokrati | 80 M2 | 700 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes.Ofrohet administrim i mire dhe siguri .Investuar totalisht.Lokacion fantastik,ku ofrohen te gjitha facilitet e nevojshme., 80 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/03/2023
700,00 euro/muaj
)