Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE QENDER TE TIRANES

Rr. “Mihal Duri” (Gjon Muzaka), pallati Son | 100 M2 | 120.000 Euro

Shitte 2+1, 100 M2, 3 ambjente, ashensor, plus 7 m ambient I perbashket, 2 banjo (nje...

Botuar më 18/05/2018
120.000,00 euro

RR. BARRIKADAVE

afer shkolles Lidhja Prizrenit | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Ap. 2+1 ne pallat te Ri, bosh me k\bufe, pallat i ri me ashensor, kati i 6, koridor qe lidhe te gjitha dhomat, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell, kontrate minimumi 2 vjecare, 100 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
30.000 leke

BLLOK

Rr. Pjeter Bogdani,prane shkolles Edith Durham | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Ap. 2+1 pallat Ri, i mobiluar ne menyre bashkohore, kati i 3 me ashensor, tualet me dritare, 2 kondicioner, ballkon, orientim me diell, 100 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
400,00 euro

RR. KAVAJES

pallati me shigjeta | 100 M2 | 33.000 Leke

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluat me te gjitha menyre bashkohore, kati 7 me ashensor, kondicioner, tualet me dritare, depo, 100 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
33.000 leke

MYSLYM SHYRI

ish ekspozita, prane Grepit te Arte | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ap. 2+1 ne pallat te Ri, mobilim bashkekohor, kuzhine me vehte, kati 3 me ashensor, i gjithi i shtruar me parket druri cilesor, 2 tualete, 2 ballkone, sistem qendror ngrohje, 2 dhoma gjumi, soxhiorno e madhe, garazh, orientimi me diell, 110 M2, Dream Albania Real Estate + garazhi opsional 50 euro

Botuar më 22/05/2018
500,00 euro

21 DHJETORI

perball Hotel Mondialit | 90 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Ap. 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar ne menyre bashkohore, kati 4 me ashensor, kondicioner, 1 banjo, 1 ballkon, 90 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
300,00 euro

MYSLYM SHYRI

Rr. Islam Alla | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap. 2+1 ne pallat te Ri, I mobiluar totalisht menyre bashkohore, kati 5 me ashensor, tualet, ballkon kondicioner, orientimi me diell, 100 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
350,00 euro

QENDER

tek 9 kateshet | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, bosh, kati 9 me ashensor, i rregulluar totalisht, 1 tualet, 1 ballkon te hapur, 70 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
300,00 euro

QENDER

prane Toptani Center | 110 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Ap. 2+1, kati i 6, pallat i ri me ashensore, pjeserisht i mobiluar , 3 ambjente, kundrabufe, 2 tualete, ballkon, 2 kondicioner, drite natyrale gjate gjithe dites.. Ne cmim eshte e perfshire taksa 15 %, 110 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
550,00 euro

TIRANE E RE

tek Pallati me Shigjeta, buze Lanes, ne pozicion kyc dhe te rendesishem per te levizur me makin dhe ne kembe | 87 M2 | 68.000 Euro

Shitet Ap i Ri ( i vitit 2000 ), 87 M2, kati 7, ashensor, 78 m2 me Hipoteke, me punime shum cilesore, e rregulluar me parket, gipse etj. orientim me diell Jug-Lindje, ne mes te pallatit ka shesh te madh me lojra per femij

Botuar më 22/05/2018
68.000,00 euro

RRUGA EDUARD MANO, PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK.

Mbi restorant Gambero Rosso | 100.7 M2 | 90.000 Euro

Me certifikate pronesie, 100.7 M2, 8 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 2 banjo, ashensor, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/05/2018
90.000,00 euro