Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PERBALLE SPITALIT AMERIKAN 3

Qyteti i nxenesve, TIRANA GOLDEN PARK | 88.3 M2 | 66.230 Euro

Shitet 2+1, me punime shume cilesore., 88.3 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, a...

Botuar më 27/06/2020
66.230,00 euro

SHITET ME CMIM OKAZION!!! RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 99.000 Euro

Apartament 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne k...

Botuar më 27/06/2020
99.000,00 euro

RRUGA E PORCELANIT

tek kompleksi Kolombo | 103 M2 | 88.000 Euro

Shes apartament te ri 2+1, kat7 , jo i fundit,, 103 M2, pjeserisht i mobiluar, punime cilesore, pjeserisht i mobiluar, me hipoteke,

Botuar më 02/07/2020
88.000,00 euro

FIORI DI BOSCO

Don Bosco | 91 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament ne komplesin Fiori Di Bosco 2+1, 91 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, kondicioner multi split per secilen dhome, mobilim modern, me parket. Shenin; Nuk jemi te interesuar per bashkpunim me agjenci

Botuar më 02/07/2020
350,00 euro/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

Prane karburant kastrati, perballe gjimnazit faik konica | 75 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 2 plus 1, 75 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super lukzoz. Mobilim I ri super modern. Ka 3 kondicionere. Uji dhe drita 24 ore.

Botuar më 02/07/2020
320,00 euro/muaj

RR. ARTAN LENJA

tek ish Fusha e Aviacionit | 77 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, 77 M2, kati 4, me hipoteke

Botuar më 02/07/2020
65.000,00 euro

RRUGA PETI LIQENI I THATE

Mbi Restaurant Kapiten Mir Zoti | 112 M2 | 300 Euro

E mobiluar nese deshiron te jetosh ne ajer te paster dhe qetsi kontakto WhatsApp Jo Agjensi pa komision +16469825146, 112 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/07/2020
300,00 euro/muaj

RRUGA KONGRESI LUSHJNES

100 metra poshte Hotel Mondialit | 75 M2 | 80.000 Euro

Shitet 2+1, 75 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 02/07/2020
80.000,00 euro

KTHESA E KAMZES

Perballe Terminalit | 100 M2 | 220 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Ka nje ballkon te madh, ka 2 banjo me dritare

Botuar më 02/07/2020
220,00 euro/muaj

TEK 21 DHJETORI

ne nje pallat ekzistues, ne kryqezimin e 21 Dhjetorit. | 68 M2 | 66.000 Euro

Apartamenti ka nje siperfaqe spazioze dhe i mireorganizuar, perkatesisht ne 2 dhoma gjumi, sallon ndjene, kuzhine, tualet me dritare dhe nje korridor qe bene shperndarjen optimale ne te gjtiha ambientet., 68 M2, kati 5, Vlen te theksohet fakti se eshte mundesi shume e mire investimi duke qene se aktualisht eshte i dhene me qira kundrejt nje vlere prej 32,000 Leke ne muaj. Me hipoteke

Botuar më 02/07/2020
66.000,00 euro

AGUSH GJERGJEVICA

ish poligrafiku | 55 M2 | 18.000 Leke

Shtepi private e mobiluar ne vend shume te qete e te paster për nje çift, 55 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/07/2020
18.000 leke/muaj

PAS ASLLAN RUSIT

Pas pallatit Asllan Rusi, Zog te zi | 55 M2 | 60 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje, 55 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 02/07/2020
60 leke/person
)