Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA DIBRES KOMPLEKSI ORION

kompleksi orion | 93 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar, 93 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, a...

Botuar më 04/08/2020
320,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Alpha Bank | 110 M2 | 350 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1, 110 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sall...

Botuar më 04/08/2020
350,00 euro/muaj

YZBERISHT

Pasticeri Nela | 73 M2 | 55.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 73 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 04/08/2020
55.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

kika2 | 96 M2 | 135.000 Euro

Apartament 2+1 +nje post parkimi te kika pallate i ri me hipotek., 96 M2, 4 ambjent...

Botuar më 03/08/2020
135.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

Shkolla Osman Muderizi | 75 M2 | 68.000 Euro

Tiranë shitet 2+1+Ballkon+Tualet me dritare. Rruga Elbasanit, mbas Ambasada Usa, Ap...

Botuar më 02/08/2020
68.000,00 euro

TEK STACIONI FUNDI SELITE

tek kalceto | 66 M2 | 28.000 Leke

Jeper me qera apartament 2+1, 66 M2, i mobiluar

Botuar më 06/08/2020
28.000 leke/muaj

NE YZBERISHT

perballe kmy | 103 M2 | 56.650 Euro

Shitet 2+1, 103 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, bosh, ne proces hipotekimi

Botuar më 06/08/2020
56.650,00 euro

DON BOSKO

Përballë Fiori Di Bosco | 120 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qira kati i 2 i një vile me vendndodhje pranë marketeve, shkollave, transportit publik.Organizim dhe mobilim të mirë të ambienteve. Orientim me dritë dhe diell. Për informacion të mëtejshëm na kontaktoni., 120 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire, Tualet me dritare

Botuar më 06/08/2020
35.000 leke/muaj

21 DHJETORI

Kompleksi Kontakt | 94 M2 | 122.000 Euro

Shitet super apartament 2+1 me sip, 94 M2, 3 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me certifikate pronesie.

Botuar më 06/08/2020
122.000,00 euro

21 DHJETORI

Inxhinieria e Ndërtimit | 85 M2 | 350 Euro

Ofrohet me qira apartament 2+1, i pozicionuar prane sherbimeve te rendesishme per jetesen e perditshme.Apartamenti karakterizohet nga siperfaqe e bollshme dhe e mireorganizuar.Ambient gatimi, sallon ndenje i bollshem me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, tualet.Mobilim shume i mire, elektroshtepiake, instalime funksionale.Pozicion me drite dhe diell., 85 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/08/2020
350,00 euro/muaj

RR. "GJON BUZUKU"

mbrapa ish Viles Gold | 87 M2 | 370 Euro

Jepet me qera 2+1, kati I mbi dyqane, 87 M2, 1 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, ne gjendje shume te mire

Botuar më 06/08/2020
370,00 euro

21-DHJETORI, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA, PRANE NERANXIT

21-Dhjetori, rruga Muhamet Gjollesha, prane Neranxit | 60 M2 | 55.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 60 m², kati 3 jo i fundit, i rikonstruktuar, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim lindje – jug, 60 M2, Property ID : 4129080 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/08/2020
55.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES, PRANE 21-DHJETORIT

Rruga e Kavajes, prane 21-Dhjetorit | 122 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 80 m² + 32m² , kati 2, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell, Apartamenti eshte i gjithi i rikonstruktuar dhe i shtruar me parket., 122 M2, Property ID : 4229177 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/08/2020
350,00 euro

RRUGA BABE REXHA

ISH FUSHA E AVIACIONIT | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 06/08/2020
25.000 leke

UZINA E AUTOTRAKTOREVE , AFER NEWS 24

Uzina e Autotraktoreve , afer News 24 | 86 M2 | 48.800 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 86 m² (73.74 m2) me Hipoteke, pjeserisht i mobiluar kati 4 me ashensor tualet, ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, punime extra jo te firmes .Orientim me diell., 86 M2, Property ID : 4121399 www.dreamalbania.al

Botuar më 06/08/2020
48.800,00 euro
)