Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKSI "GOLDEN PARK"

Spitali Amerikan 3 | 88 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 88 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 20/05/2020
84.000,00 euro

YZBERISHT

Yzberisht | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe 120 m², 3 kondicioner, lavastovilje, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell., 120 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4221779

Botuar më 25/05/2020
300,00 euro

KOMUNA E PARISIT

mbrapa ish-Universitetit New York | 85 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 85 M2, kati 9, 1 banjo, i mobiluar, me placka te mira. Me komoditet te mire. me hipoteke

Botuar më 25/05/2020
75.000,00 euro

KOMPLEKSI TURDIU

Fusha e Aviacionit | 109 M2 | 87.200 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi Turdiu me cmim OKAZION. Ne fazen e fundit te ndertimit perfundon per 3 muaj. Super ndertim, super zone., 109 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/05/2020
87.200,00 euro

KOMUNA E PARISIT

prane Kika 1 | 130 M2 | 95.000 Euro

Shitet super apartament me verande dhe pamje fantastike. Ne zonen me te preferuar te TIRANES. Apartamenti ka orientim super me driten. Me hipoteke!, 130 M2, 5 ambjente, kati 10, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/05/2020
95.000,00 euro

SELITE, TE NENSTACIONI

Prane ambulances se selites | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private, 50 M2, i mobiluar, Me vend per te lene makinen.

Botuar më 25/05/2020
18.000 leke/muaj

PRANE VILAVE GJERMANE,RRUGA FUAT TOPTANI 200 METRA MBI HOTEL"DEJA"

Pranë Qytet Studentit | 102 M2 | 35.000 Leke

Jepet apartament me qera mujore.?Super i mobiluar 2 + 1 me 2 banjo (njera e pajisur me vaske) me te gjitha madje dhe me pajisje ekstra si lavastovigle?Super cmim??0672089078Adresa :Prane vilave Gjermane,Rruga Fuat Toptani 200 metra mbi hotel"Deja", 102 M2, kati 2, totali i kateve 4, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/05/2020
35.000 leke/muaj

RRUGA SIRI KODRA

Rruga Siri Kodra | 85 M2 | 94.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 85.5 m² me Hipoteke, kati 2 me ashensor, 2 tualete, ballkon, orientimi Lindje – Jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat., 85 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4121369

Botuar më 25/05/2020
94.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri | 65 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 (2+1), i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 65 m², kati i 3 i banimit (jo i fundit), kuzhina me vehte, pallat egzistues, koridor, tualet, kondicioner, orientim me diell. Mundesi parkimi., 65 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4229159

Botuar më 25/05/2020
350,00 euro

RRUGA ELBASANIT

Rruga Elbasanit | 75 M2 | 450 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 i mobiluar me te gjitha ne menyre luksoze, siperfaqe 75 m², kati 3, kondicionere, tualet, ballkon, orientim me diell, Apartamenti eshte i gjithi i rikonstruktuar dhe i shtruar me parket., 75 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4229158

Botuar më 25/05/2020
450,00 euro

RRUGA “RAMAZAN SHIJAKU”

Mbas maternitetit “Mbreteresha Geraldine” | 85 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera, 85 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2020
35.000 leke/muaj
)